reklama

Cyanogen Inc. – nová bootovací obrazovka aktualizováno

Cyanogen Inc. – nová bootovací obrazovka [aktualizováno]
2015-03-16T21:10:16+02:00
• 16. 3. 2015

Aktualizováno 16. 3.

Před dvěma týdny jsme se na veletrhu MWC dozvěděli, že společnost Cyanogen Inc. navazuje spolupráci s výrobcem mobilních procesorů Qualcomm. Navíc byla představena nová tvář Cyanogen. Nyní byla zveřejněna i nová bootovací obrazovka pro smartphony.

Původní článek 2. 3.

Na letošním MWC jsme zatím mohli vidět představení mnoha zařízení od velkých společností. Nicméně i ty zdánlivě „menší“ o sobě dávají vědět. Společnost Cyanogen Inc. oznámila nové plány s firmou Qualcomm a změnu své identity jen na Cyanogen.

nexus2cee_cyanogen_logo_hero

Jak sami můžete vidět, hranaté logo zmizelo a nahradilo jej nové. To není vše, webové stránky se také změnily a jsou nyní dostupné na adrese cyngn.com. Všechny tyto změny mají vést k jedinému konci. Tím má být větší rozmach CyanogenOS a to má zajisti i nová spolupráce se společností Qualcomm. Ta zahrnula pod svá křídla téměř vše a zařadila to pod svůj Qualcomm Reference Design (QRD). Nově by tedy měla přibýt podpora funkcí na procesoru Snapdragon řad 200, 400 a 600.

Qualcomm Snapdragon 820 a 3D čtečka otisků prstů

Cyanogen má očividně velké plány a hodlá svůj systém a další služby, jež poskytuje, dostat do nových zařízení ve střední třídě. V budoucnu by mohl Qualcomm nabídnout vývojářům od Cyanogenu mnoho příležitostí k vytvoření nových a ještě lepších funkcí, než nám bylo doposud představeno. Zatím není známo, co přesně z této dohody bude mít Qualcomm. První verze QRD by měla být dostupna již během letošního dubna a míří spíše na podporu stávajících zařízení než na nové technologie.

Zdroje: androidpolice.com, cyngn.com, cyngn.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim