reklama

Apple vydal finální verzi iOS 8.2

Apple vydal finální verzi iOS 8.2
2015-03-09T19:55:53+01:00
• 9. 3. 2015

Dnes jsme se v rámci keynote dočkali od Applu kromě dalších detailů o Apple Watch také vydání finální verze iOS verze 8.2. Tomu předcházelo celkem pět betaverzí, přičemž první jsme se dočkali již loni v listopadu. Mezi hlavní novinky této verze patří podpora hodinek Apple Watch s čím souvisí podpora frameworku WatchKit. Ten zajistí možnost aplikací třetích stran využívat vlastnosti hodinek.

ios-8-2-logo

Mimo novinek týkající se hodinek od Applu přináší nová verze výraznější úpravy v aplikaci Zdraví. Některé tyto funkce však nejsou úplně nové, například měření glukózy v krvi obsahovala raná verze iOS 8.0, kvůli problémů bylo toto měření odebráno. Nyní se vrací. Další novinkou je možnost změnit jednotky měřených dat a také přidání popisu k jednotlivým sekcím. Zlepšila se také stabilita celé aplikace a bylo vylepšeno zobrazovaní grafů, které by mělo fungovat spolehlivěji.

img_1196 img_1198 img_1193

Vylepšení stability se dočkaly aplikace Mail, Mapy a Hudba. Aktualizace přináší samozřejmě také opravy mnoha chyb. Opravena byla také nepříjemná chyba, kdy se v kalendáři zobrazoval čas v pásmu GMT. Velikost verze 8.2 činí dle zařízení cca 450 MB a je dostupná jak přímo přes telefon (Over-The-Air), tak přes iTunes.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit