reklama

Apple Watch znovu představeny – známe ceny a výdrž baterie aktualizováno

Apple Watch znovu představeny – známe ceny a výdrž baterie [aktualizováno]
2015-03-09T21:45:50+02:00
• 9. 3. 2015
1

Apple dle očekávání dnes na své konferenci znovu ukázal své chytré hodinky Apple Watch a seznámil nás s jejich dalšími funkcemi, taktéž objasnil nejasnosti. Známe tak cenu, dostupnost, výdrž baterie a uvedeny byly také nějaké aplikace již uzpůsobené přímo na hodinky.

verge-001

Apple nejdřív ukázal spoustu aplikací bežících na hodinkách. Byla nám ukázána například aplikace Instagram, kde můžete prohlížet nové fotky, nebo Shazam pro okamžité rozpoznání hudby.

Známe také výdrž baterie. Apple na prezentaci zmínil „all-day battery“, tedy baterii na celý jeden den. Posléze údaj upřesnil na 18 hodin. Žádný zázrak se nekoná, a tak budeme muset opravdu nabíjet každý den. Na druhou stranu pokud myslí Apple 18 hodin používání, tak by to nemuselo být špatné.

Screen_Shot_2015-03-09_at_2.30.23_PM Screen_Shot_2015-03-09_at_2.23.17_PM

Cena nejnižší edice Apple Watch Sport byla stanovena na 349 dolarů za 38mm verzi a za větší 42mm pak zaplatíte 399 dolarů. Kovová verze Apple Watch bude startovat na ceně 549 dolarů za 38mm model a 599 dolarů za 42mm. Nejvyšší edice této kovové verze (tedy s nějakým luxusnějším páskem) bude stát 1099 dolarů. To už v přepočtu činí asi 24 tisíc korun. Nakonec nejvyšší zlatá edice Apple Watch Edition s 18 karáty bude začínat na ceně 10 000 dolarů.

Předobjednávky začnou 10. dubna, přičemž dostupné budou 24. dubna. V tomto datu dorazí do vybraných zemí, mezi kterými je například Velká Británie, či nám blízké Německo.

Aktualizováno:

Apple nečekal a hned vydal další videa na hodinky Apple Watch.

Zdroj: engadget.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Every android guy relax and trick the apple guys a bit with the PEAR watchface :D

http://wearfaces.com/pear-watchface-uhrart/

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat