reklama

Pure Jet Gold má být nejlepší model od Vertu

Pure Jet Gold má být nejlepší model od Vertu
2015-02-23T12:30:00+01:00
• 23. 2. 2015

Nejznámější výrobce luxusních telefonů na světě, společnost Vertu, dokončuje práce nad údajně nejatraktivnějším modelem, jaký kdy vymyslela za celou dobu působení v mobilním odvětví. Model s názvem Signature Touch Pure Jet Gold bude lákat především movité zákazníky na prémiové materiály a ruční výrobu. Hodí se také zmínit, že hardwarová výbava konečně také dosáhne lepších výsledků pod vedením procesoru od Qualcommu.

Vertu-Pure-Jet-Gold (5)

V čele vyplňuje místo 4,7palcový displej s Full HD rozlišením (473 PPI) potažený safírovým sklem a 2,1MPx kamerka. Tomu dodává výkon čtyřjádrový procesor Snapdragon 801 taktovaný na frekvenci 2,3 GHz společně s operační pamětí RAM o velikosti 2 GB. Základní úložiště má plně dostačující kapacitu 64 GB. Zadní část okupuje 13megapixelový senzor fotoaparátu od Hasselblad, duální LED dioda pro přisvětlení zachycujících záznamů nebo 2 275mAh baterie.

Vertu-Pure-Jet-Gold (4) Vertu-Pure-Jet-Gold Vertu-Pure-Jet-Gold (1)

Uvnitř běží systém Android ve verzi 4.4 KitKat. Z ostatních prvků výbavy máte k dispozici podporu LTE sítí, dvoupásmové WiFi, NFC, Bluetooth 4.0 s Low Energy, bezdrátové Qi nabíjení, A-GPS, audio technologie Bang & Olufsen a Dolby Digital Plus. Elegantní telefon je daný dohromady řemeslníky za použití telecí kůže z Alp, černé keramiky, titanu či diamantů z červeného zlata. V konečném výsledku si musíte připravit minimálně 16 900 eur (tj. cca 465 325 Kč bez daně).

Vertu-Pure-Jet-Gold (3) Vertu-Pure-Jet-Gold (2)

Zdroj: luxurylaunches.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat