reklama

Pure Jet Gold má být nejlepší model od Vertu

Pure Jet Gold má být nejlepší model od Vertu
2015-02-23T12:30:00+02:00
• 23. 2. 2015

Nejznámější výrobce luxusních telefonů na světě, společnost Vertu, dokončuje práce nad údajně nejatraktivnějším modelem, jaký kdy vymyslela za celou dobu působení v mobilním odvětví. Model s názvem Signature Touch Pure Jet Gold bude lákat především movité zákazníky na prémiové materiály a ruční výrobu. Hodí se také zmínit, že hardwarová výbava konečně také dosáhne lepších výsledků pod vedením procesoru od Qualcommu.

Vertu-Pure-Jet-Gold (5)

V čele vyplňuje místo 4,7palcový displej s Full HD rozlišením (473 PPI) potažený safírovým sklem a 2,1MPx kamerka. Tomu dodává výkon čtyřjádrový procesor Snapdragon 801 taktovaný na frekvenci 2,3 GHz společně s operační pamětí RAM o velikosti 2 GB. Základní úložiště má plně dostačující kapacitu 64 GB. Zadní část okupuje 13megapixelový senzor fotoaparátu od Hasselblad, duální LED dioda pro přisvětlení zachycujících záznamů nebo 2 275mAh baterie.

Vertu-Pure-Jet-Gold (4) Vertu-Pure-Jet-Gold Vertu-Pure-Jet-Gold (1)

Uvnitř běží systém Android ve verzi 4.4 KitKat. Z ostatních prvků výbavy máte k dispozici podporu LTE sítí, dvoupásmové WiFi, NFC, Bluetooth 4.0 s Low Energy, bezdrátové Qi nabíjení, A-GPS, audio technologie Bang & Olufsen a Dolby Digital Plus. Elegantní telefon je daný dohromady řemeslníky za použití telecí kůže z Alp, černé keramiky, titanu či diamantů z červeného zlata. V konečném výsledku si musíte připravit minimálně 16 900 eur (tj. cca 465 325 Kč bez daně).

Vertu-Pure-Jet-Gold (3) Vertu-Pure-Jet-Gold (2)

Zdroj: luxurylaunches.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim