reklama

Pure Jet Gold má být nejlepší model od Vertu

Pure Jet Gold má být nejlepší model od Vertu
2015-02-23T12:30:00+01:00
• 23. 2. 2015

Nejznámější výrobce luxusních telefonů na světě, společnost Vertu, dokončuje práce nad údajně nejatraktivnějším modelem, jaký kdy vymyslela za celou dobu působení v mobilním odvětví. Model s názvem Signature Touch Pure Jet Gold bude lákat především movité zákazníky na prémiové materiály a ruční výrobu. Hodí se také zmínit, že hardwarová výbava konečně také dosáhne lepších výsledků pod vedením procesoru od Qualcommu.

Vertu-Pure-Jet-Gold (5)

V čele vyplňuje místo 4,7palcový displej s Full HD rozlišením (473 PPI) potažený safírovým sklem a 2,1MPx kamerka. Tomu dodává výkon čtyřjádrový procesor Snapdragon 801 taktovaný na frekvenci 2,3 GHz společně s operační pamětí RAM o velikosti 2 GB. Základní úložiště má plně dostačující kapacitu 64 GB. Zadní část okupuje 13megapixelový senzor fotoaparátu od Hasselblad, duální LED dioda pro přisvětlení zachycujících záznamů nebo 2 275mAh baterie.

Vertu-Pure-Jet-Gold (4) Vertu-Pure-Jet-Gold Vertu-Pure-Jet-Gold (1)

Uvnitř běží systém Android ve verzi 4.4 KitKat. Z ostatních prvků výbavy máte k dispozici podporu LTE sítí, dvoupásmové WiFi, NFC, Bluetooth 4.0 s Low Energy, bezdrátové Qi nabíjení, A-GPS, audio technologie Bang & Olufsen a Dolby Digital Plus. Elegantní telefon je daný dohromady řemeslníky za použití telecí kůže z Alp, černé keramiky, titanu či diamantů z červeného zlata. V konečném výsledku si musíte připravit minimálně 16 900 eur (tj. cca 465 325 Kč bez daně).

Vertu-Pure-Jet-Gold (3) Vertu-Pure-Jet-Gold (2)

Zdroj: luxurylaunches.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim