Meizu – M1 s 2 GB RAM a FullHD rozlišením a uniklý snímek nových hodinek

Meizu – M1 s 2 GB RAM a FullHD rozlišením a uniklý snímek nových hodinek
2015-02-09T07:10:33+02:00
• 9. 2. 2015

V jednom z předešlých článků jsme vás informovali o novince M1 od společnosti Meizu. Jejím přímým konkurentem je přitom Redmi 2 od Xiaomi, o kterém si již můžete u nás také přečíst – a to dokonce recenzi. V článku o M1 je zmíněno, že první verze vychází s kapacitou RAM 1 GB, přičemž se tak stalo i s Redmi 2. To ale není vše, chvilku po vydání Redmi 2 se společnost rozhodla, že vydá lepší verzi s dvojnásobnou kapacitou RAM. Zdá se, že to samé se nyní děje u novinky M1.

Weibu-posts-about-the-M1-Mini

Meizu M1 je jeden z levných a přitom dobře vybavených chytrých telefonů, jenž konkuruje ve své třídě mnoha jiným. Nicméně lze srovnávat hlavně s Redmi 2 a po úmorném snažení, společnost Meizu si chce nechat certifikovat nový model M1 M645A. I když se nejedná přímo o nové zařízení, jsou zde provedeny zásadní změny oproti původní verzi M1. Pravděpodobně se budete moct tedy těšit na větší kapacitu RAM a rozlišení displeje.

Bohužel další informace zatím nejsou dostupné a nic není úplně jisté. Nicméně takový krok nemůže zůstat bez odezvy a snad se můžeme těšit na lepší model s ještě lepšími specifikacemi než doposud.

Meizu Blue Charm chytré hodinky

Už delší dobu je řada Blue Charm známá svými skrývanými produkty. Když se podíváme zpět, z řady označené jako Blue Charm vyšlo již pár zařízení, jež se převedla světu v dobrém světle. Částečně nám už Meizu napovědělo to, že v řadě Blue Charm se nemusí vyskytnou jen telefony za nízkou cenu. Dnes se tedy ukazuje, že se možná už ke konci tohoto roku dočkáme nových chytrých hodinek.

meizuwatch

Jsou zde 2 zajímavosti, jež o sobě dávají nyní vědět. První je zvláštní vypouklý displej hodinek na uniklém snímku. Druhou je přibližně 11 000 fanoušků stránky Blue Charm Watch na webu Weibo s nulovým počtem příspěvků. Zatím se nedá s jistotou říci, zda společnost Meizu má v plánu menší revoluci chytrých hodinek. Nicméně už je jisté, že existuje mnoho nadšenců, kteří čekají byť i na stručnou zprávu ohledně novinek od společnosti Meizu.

Zdroje: gsmarena.com, phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat