Lenovo Vibe Max ovládnete novým stylusem AnyPen

Lenovo Vibe Max ovládnete novým stylusem AnyPen
2015-02-23T10:20:47+02:00
• 23. 2. 2015

Po pětici nových zařízení, které má v plánu začátkem března odhalit společnost Lenovo na veletrhu MWC v Barceloně, se ukazuje další v pořadí již šestá novinka. Model s názvem Vibe Max zapadne do skupiny mezi takzvané phablety/tabletofony. Za únikem informací stojí thajské stránky MXPhone a ty zároveň odhalují první možnou výbavu. Zároveň půjde zřejmě o vůbec první telefon od tohoto čínského výrobce, u něhož najdete stylus.

Lenovo Vibe

Přední panel by měl zabírat 6palcový displej, který bude dosahovat na QHD rozlišení (1 440 x 2 560 pixelů). Nějaké přesnější specifikace nejsou bohužel prozatím známy, ale hovoří se například o snímači otisků prstů, technologii NFC nebo vysokokapacitní baterii s minimálně 4 000 mAh. Stylus dostane jméno AnyPen, ale o jeho přesných funkcích můžeme v současné době jen polemizovat.

I bez podrobností lze alespoň předpokládat srovnatelné použití jako u konkurenčního S Pen od jihokorejského Samsungu. Jak vypadá Lenovo Vibe Max se doposud neví, protože žádné snímky modelu neunikly. Nicméně zbývá ještě dostatek času na to, aby došlo k úniku. Nakonec pokud dojde k naplnění těchto spekulací, letošní ročník veletrhu MWC může mít nejeden důvod k radosti ze strany Lenova.

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat