reklama

Lenovo Vibe Max ovládnete novým stylusem AnyPen

Lenovo Vibe Max ovládnete novým stylusem AnyPen
2015-02-23T10:20:47+01:00
• 23. 2. 2015

Po pětici nových zařízení, které má v plánu začátkem března odhalit společnost Lenovo na veletrhu MWC v Barceloně, se ukazuje další v pořadí již šestá novinka. Model s názvem Vibe Max zapadne do skupiny mezi takzvané phablety/tabletofony. Za únikem informací stojí thajské stránky MXPhone a ty zároveň odhalují první možnou výbavu. Zároveň půjde zřejmě o vůbec první telefon od tohoto čínského výrobce, u něhož najdete stylus.

Lenovo Vibe

Přední panel by měl zabírat 6palcový displej, který bude dosahovat na QHD rozlišení (1 440 x 2 560 pixelů). Nějaké přesnější specifikace nejsou bohužel prozatím známy, ale hovoří se například o snímači otisků prstů, technologii NFC nebo vysokokapacitní baterii s minimálně 4 000 mAh. Stylus dostane jméno AnyPen, ale o jeho přesných funkcích můžeme v současné době jen polemizovat.

I bez podrobností lze alespoň předpokládat srovnatelné použití jako u konkurenčního S Pen od jihokorejského Samsungu. Jak vypadá Lenovo Vibe Max se doposud neví, protože žádné snímky modelu neunikly. Nicméně zbývá ještě dostatek času na to, aby došlo k úniku. Nakonec pokud dojde k naplnění těchto spekulací, letošní ročník veletrhu MWC může mít nejeden důvod k radosti ze strany Lenova.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim