reklama

Indonéský Microsoft odhaluje Lumii 1330 na Facebooku

Indonéský Microsoft odhaluje Lumii 1330 na Facebooku
2015-02-17T13:45:21+02:00
• 17. 2. 2015

Ačkoliv není nový model ještě oficiálně potvrzen, stále se hromadí více a více informací o potenciálním novém modelu Lumia 1330. Ta by měla nahradit stávající phablet Lumia 1320, vybavením by se opět měla řadit mezi telefony střední třídy. Jak již vyplývá z obrázku z Facebooku, který je přiložen níže, přijde novinka s podporou dual-SIM a zároveň ve verzích LTE a 3G. Smartphony, které podporují dual-SIM a zároveň LTE, jsou poměrně vzácné a Lumia 1330 by byla úplně první telefon z řady Lumia, který by toto podporoval.

Dále jsou pravděpodobné ještě tři verze, již s podporou jedné SIM karty. Jedna by měla podporovat LTE-Advanced, další klasické LTE a poslední by měla přijít pouze s podporou 3G. Informace z uniklých benchmarků sdělují, že by měl nový model disponovat 5.7″ displejem s rozlišením 720 p, ale vzhledem k přesnosti benchmarků není vyloučeno, že bude model osazen 6palcovým displejem, stejně jako její předchůdce Lumia 1320.

gsmarena_001

Lumia 1330 by měla mít výrazně lepší fotoaparát, momentálně se očekává přítomnost snímače s rozlišením 14 MP s optikou Carl Zeiss a možností natáčet video v rozlišení až 1080 p. Na přední straně telefonu by se měla nacházet 5MP kamerka pro selfie a videohovory. Dle doposud uniklých informací by se měl v telefonu nacházet chipset Snapdragon 400 s 1 GB paměti RAM, což není zrovna výkonná sestava, ale na střední třídu dostačující.

Každopádně v současné době není jisté, v jakém termínu se dočkáme představení, či dokonce uvedení do prodeje. Vzhledem k blížící se konferenci MWC je ale velmi pravděpodobné, že by Microsoft mohl nový model odhalit již zde.

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat