reklama

HTC připravuje One M8i – Snapdragon 615 a další specifikace

HTC připravuje One M8i – Snapdragon 615 a další specifikace
2015-02-17T07:35:05+02:00
• 17. 2. 2015

Další ročník MWC se blíží a už se začínají objevovat střípky informací, jež nám naznačují, na co se můžeme v tomto roce těšit. Naposledy portál @upleaks zveřejnil seznam specifikací novinky od HTC, která by mohla být také představena na letošním MWC. Jedná se model One M8i, jehož základní verze má obsahovat Snapdragon 615 a Android 5.0 s Sense 7.0.

big

Ovšem model má v sobě skrytá tajemství. Budou totiž dvě verze, jedna – a pravděpodobně ta dražší – bude mít SoC taktován na 1,7 GHz a druhá jen na 1,0 GHz. Zbytek specifikací už by měl být poměrně stejný. Displej o velikosti 5 palců s FullHD rozlišením je už téměř standardem. Následuje přední kamera s rozlišením snímače 5 MPx a zadní dvě kamery s rozlišením 13 MPx a 2 MPx. V neposlední řadě vedle nich najdeme dvojici přisvětlovacích LEDek.

V podstatě by v sobě nové zařízení nemělo mít nijak zvláštní vybavení. Jako obvykle najdeme 2 GB RAM, 16 GB interní paměť, slot na microSD kartu nebo Bluetooth verze 4.1 a NFC. Kapacita baterie by se mohla pohybovat okolo 3000 mAh. Jak jsem již zmiňoval, operační systém bude Android 5.0 s nástavbou Sense 7.0 od HTC.

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat