Google a 300 androidích zařízení – chorus v podání kreslených postav zajímavost

Google a 300 androidích zařízení – chorus v podání kreslených postav [zajímavost]
2015-02-13T09:15:15+02:00
• 13. 2. 2015

S příchodem nových verzí systému Android jsme se mohli dočkat nových postav, jež zastupují systém a lákají na něj. Mezi poslední kousky patří postavičky, přičemž ty už iniciovaly nemálo lidí k tomu, že si vytvořili vlastní. Vytvoření je jednoduché a na internetu jistě dohledáte plno nástrojů pro rychlou tvorbu. Nicméně nyní se sešlo pár hlaviček z japonského Googlu a postavily menší pódium pro 300 zařízení, na nichž jsou kreslené postavičky zpívající známou píseň.

Na videu můžete vidět mávající či zpívající postavičky. Každá z nich by měla být rozdílná a zpívat svou část pro konečný výsledek. A ten, jak jistě sami uznáte, zní opravdu dobře a propojení všech telefonů je také úžasné. Mezi zařízeními najdeme převážně telefony a ve středu tablety. Pokud se náhodou vyskytujete v Tokiu, máte čas do této neděle (15. 2. 2015) ještě navštívit Omotesando Hills, kde můžete tento sbor vidět na živo.

Zdroj: androidauthority.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat