reklama

Aktualizace aplikace Dropbox přináší novou funkci

Aktualizace aplikace Dropbox přináší novou funkci
2015-02-21T09:22:42+01:00
• 21. 2. 2015

Dropbox pro své uživatele připravil menší novinku, kterou přináší aktualizace. Nová funkce umožní rychlejší prohlížení souborů v tomto cloudovém úložišti.

Dropbox-Logo

Dropbox má nově funkci, která vám umožní otevírat sdílené odkazy na soubory v Dropboxu přímo v aplikaci. Doposud to nebylo možné a všechny odkazy se otevíraly pouze přes prohlížeč, což mohlo být zdlouhavé. Pokud se tedy nově pokusíte klepnout na odkaz se souborem uloženým v Dropboxu, automaticky dojde k otevření pomocí oficiální aplikace, aniž byste museli dokumenty stahovat a poté otevírat v další aplikaci. Pokud se jedná o soubor v podporovaném formátu, zobrazí se vám rovnou náhled.

nexus2cee_DropboxSharedLink

Nová aktualizace se týká aplikací pro operační systémy Android a iOS.

logo-app Dropbox Dropbox, Inc. Zdarma ANDROID logo-app Dropbox Developer Zdarma iOS

Zajímavost: Nyní možnost získat zlevněnou aplikaci Dropsync PRO, jenž je nyní k dostání za 70 Kč místo původních 145 Kč.

logo-app Dropsync PRO Key MetaCtrl 5,05 US$ ANDROID

logo-app Dropsync (Dropbox Autosync) MetaCtrl Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim