reklama

Sony Xperia Z3 – aféra bendgate opět na scéně?

Sony Xperia Z3 – aféra bendgate opět na scéně?
2015-01-02T09:00:15+02:00
• 2. 1. 2015
12

Aféra bendgate byla v minulém roce jedna z nejžhavějších za poslední dobu. Přeci jen ohnutí iPhonu 6 Plus v kapse už trošku překračuje limit, na který je společnost zvyklá. Nicméně se to neobešlo bez velkého haló v mediích a téměř okamžitě se začala testovat všechna možná jiná zařízení, jež s tímto problém neměla skoro nic společného.

IMG_20141230_100408 IMG_20141230_100518

Dne 30. 12. 2014 Dave Spedzia uveřejnil příspěvek na Google+, který se týká prohnutí modelu Xperie Z3 od Sony. Bohužel vás ale musím zklamat, nejde totiž o tak žhavou zprávu. Je to spíše ukázka toho, že nejen iPhone 6 Plus může mít tento problém. Jak je vidět na obrázcích výše, prohnutí není až tak velké, ale přeci jen naštve, když už jste do něj za určitý obnos peněz vložili svou důvěru.

Sám Dave Spedzia v příspěvku uvádí, že telefon je plně funkční a nedošlo k téměř jakémukoliv zabránění obvyklého používání. Zároveň ale vyzývá společnost Sony, aby se k tomu to problému také vyjádřila a doufá, že se tímto očividně konstrukčním problémem někdo bude zabývat.

Zdroj: androidspin.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Je mobil stále vodotěsný nebo jí ztratil, mám ho jen malinko ohnutý (při položení na stůl to není nijak poznat a ani pouhým okem to není vidět), spíše jen vyboulený hliník u kolébky hlasitosti, sám jsem si toho nevšiml, až známí mě na to upozornil.

Pavel Mareš

22. 12. 2015, 11:50
Android aplikace

No model Z3 jako takový by měl být. Nicméně jak Sony ohlásilo, vodotěsnost u jeho telefonů je prapodivná. Pokud jen poškození takto malé, nebál bych se třeba při postříkaní vodou. Už bych ale nedoporučoval jej mít s sebou ve vaně/sprše či se s ním koupat v bazénu. Výrobce vám pak na způsobenou škodu řekne leda tak „Radi jsme vad viděli.“

Ladislav Šebák ml.

3. 8. 2015, 9:28

Doby Den. Ja mama tento skvely mobil xperia z3 zo spolocnosti Orange Slovensko. Nemam ho ani mesiac, nejake 3 tyzdne. Nedalo sa mi dovolat, nezvonil, prisla len sprava o zmeskanych hovorov, po minute a pol som krical druhemu do mobilu. Ten ma pocul a ja jeho vobec. Neskor zacal svietit displej v pozadi, aj ked sa nepouzival a vsimol som si v den reklamacie , ze sa oddelilo sklo od ramu a vznikol taky vonkajsi obluk. Orange to poslal do firmy ESC a ti mi neuznali zaruku z dovodu mechanickeho poskodenia a ze oprava je mozna vymenou lcd. To pri tom nie je nijak poskodene a v Orange mi este dali do spravy, ze su tam jemne skrabance, co nebolo absolutne.Hned prvy den som na neho kupil original flip puzdro Sony, ktore nereagovalo ako malo.Mobil pri tom nosim v lavom prednom vacku a nikdy som nesedel stale, aby sa stihol ohnut. Este v praci si ho hned vykladam a mam ho na ociach. Co by ste mi teraz poradili? Ja si skorej myslim, ze sa odula baterka, alebo tak a preto to vzniklo

No to je mi ale novinka, tohle se mi stalo, už v říjnu

S mojí Z3, klidně pošlu fotky

David Korcak

2. 1. 2015, 10:57

Zajímalo by mě jak by se ohnul nexus 4,všude samej hliník nebo hliník a sklo.Ale nexus 4 je sklo a plast

Přestaňte nosit mobily po kapsách a aféry nebudou. Mobil do kapsy nepatří.

mobilesman

2. 1. 2015, 9:51

Kdyby se nehnali po co nejmenší tloušťce …

Michal Špondr

2. 1. 2015, 9:54

Mobil do kapsy patří.
Nosím to v ní odjakživa a vždy mě bude zajímat, jak se v kapse nosí (proto bych nešel do 6″, který se tam už nevejde). Nějaká pouzdýrka na pásek nebo taštičky jsou pro ženské a nerdy.

mattyy1hp

2. 1. 2015, 19:56

Proč? Kvůli konstrukčním vadám na dvou telefonech? Nemám nejmenší problém s nošením svý 5″ M8 v kapse. Nic se neohnulo, díky placatosti ani nepřekáží. Kdybych ho nosil v tašce nebo pouzdru připnutým na pásek, připadal bych si brzo jako buzerant.

Vaclav Pavek

3. 1. 2015, 12:11

Kdyby se nehnali za co největší úhlopříčkou. Kdy konečně udělají kvalitní telefon se 4″ úhlopříčkou a HW výbavou těch větších bratříčků. Maximálně trošku přibere v pase, ale jinak by to byla bomba. Taky už by se měli zamyslet, zda je kolikrát nutný široký rámeček kolem displeje což telefon zbytečně zvětšuje.

Danny Whiter

3. 1. 2015, 14:09

Dnešní smartphony jsou v podstatě kapesní počítače. Slovo kapesní jasně vyznačuje kde se nosí.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim