reklama

Samsung Galaxy Grand Max oficiálně představen

Samsung Galaxy Grand Max oficiálně představen
2015-01-09T09:00:52+02:00
• 9. 1. 2015

Samsung se nám rozhodl představit dalšího člena rodiny Galaxy, tentokrát s názvem Grand Max. Již jsme o něm mohli slyšet v minulém roce, ale to byly jen malé útržky informací.

galaxy-grand-max-640x563

Při „bližším“ pohledu na zařízení poznáte opravdu „velký“ rozdíl oproti zbytku jeho rodiny. Nicméně pojďme se zaměřit i na jeho vybavení. Displej o velikosti 5,25″ s HD rozlišením (720 x 1280 pixelů) doplní quad-core procesor o taktu 1,2 GHz – teoreticky by se snad mohlo jednat o Snapdragon 410 od Qualcommu. Nečekaně zde máme k dispozici přední a zadní kameru, přičemž zadní má rozlišení 13 MPx a doplňuje ji přisvětlovací dioda a přední pak má rozlišení 5 MPx.

Co už je lepší, je podpora LTE kategorie 4, celková kapacita 1,5 GB RAM a velikost úložiště 16 GB. Samozřejmě máte k dispozici slot pro microSD kartu. Zařízení by mělo mít Android 4.4 KitKat, ale pokud bude Samsung milostivý, zařízení se dočká Androidu Lollipop. Zatím je prodejní cenovka nastavena na 290$ (~ 6800 Kč), přičemž prodej začíná v Jižní Koreji. Zatím tedy zbývá otázka, zda se zařízení dostane i na jiné trhy a jestli ano, tak kdy.

Zdroj: ubergizmo.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim