reklama

BBM získá podporu pro Android Wear

BBM získá podporu pro Android Wear
2015-01-09T09:26:09+02:00
• 9. 1. 2015

BlackBerry Messenger je dostupný pro operační systémy Android, Windows Phone, iOS a samozřejmě BlackBerry OS. Jelikož se snaží prosadit na trhu, kde se nachází velcí rivalové, musí jít s dobou a přinášet nové užitečné funkce. Jednou z nich je podpora pro systém Android Wear.

BBM-Android-Wear

Právě na veletrhu CES 2015 v Las Vegas ohlásila společnost BlackBerry, že aplikace pro Android bude obsahovat pokročilejší možnosti pro hodinky se systémem od Googlu. Konkrétně by se měli uživatelé dočkat základní funkce, jako je oznámení a čtení zprávy ze služby BBM. Kromě toho bude možné potvrzovat pozvání, čtení všech zpráv spojené s rychlým přecházením, odpovídání na zprávy předdefinovaným textem nebo za pomocí hlasového diktování.

BlackBerry bohužel nesdělilo přesný časový rámec, kdy se novinka objeví v aktualizaci. Je těžké odhadovat, jestli tato funkcionalita navíc bude mít nějaký vliv na navýšení počtu uživatelů. Do dnešního dne BBM využívá 50 miliónů lidí, což komunikační službu staví spíše na vedlejší kolej. Konkurence má řádově stovky miliónů uživatelů.

logo-app BBM BlackBerry Limited. Zdarma ANDROID

Zdroje: press.blackberry.com, droid-life.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim