reklama

Symphony Roar A50 rozšiřuje řadu Android One

Symphony Roar A50 rozšiřuje řadu Android One
2014-12-30T15:20:47+02:00
• 30. 12. 2014

Platformu Android One v současné době zastupuje pouze pár referenčních zařízení od výrobců Karbon, Micromax a Spice. Dalším zástupcem se stává společnost Symphony Mobile, která přichází s novým modelem Roar A50. Při srovnání s ostatními telefony má sice minimální rozdíly, ale specifikace jsou stále plně dostačující pro uživatele na rozvíjejících se trzích. Přitom Google nedávno rozšířil jejich dostupnost, takže kromě Indie je také pořídíte v Bangladéši, Nepálu nebo na Srí Lance.

Symphony roar A50

Novinka po stránce výbavy nenabízí nic jiného než to, co jste se mohli dočíst u předchozích modelů. Přední část zabírá 4,5palcový IPS displej s rozlišením 854 x 480 pixelů a 2megapixelová kamerka. Uvnitř čeká čtyřjádrový procesor MT6582 od MediaTeku taktovaný na frekvenci 1,3 GHz nebo 1GB operační paměť RAM. Snímky pořídíte 5megapixelovým fotoaparátem doplněným o přisvětlovací LED diodu. Mezi specifikacemi nechybí FM rádio či podpora funkce dual-SIM.

Oproti své konkurenci dostal dvojnásobně větší úložiště (8 GB) a o něco lepší baterii s kapacitou 1 780 mAh. Prodej prozatím probíhá přes webové stránky výrobce, kde prodejní cena v přepočtu vychází na lákavých 2 406 Kč bez DPH. Celá záležitost není ještě oficiální, tudíž musíme dále vyčkávat, zda tento telefon bude vůbec dostupný pro uživatele alespoň v Evropě. Například Karbonn Sparkle V s Android One zakoupíte i přes britský Amazon.

Zdroj: symphony-mobile.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat