reklama

Phases – ocelové nervy a pořádná dávka šikovnosti

Phases – ocelové nervy a pořádná dávka šikovnosti
2014-12-21T09:31:57+02:00
• 21. 12. 2014

Znáte hry, ve kterých si jen tak brouzdáte krajinou, hopsáte si sem a tam a občas musíte opakovat jednu nebo dvě části, jelikož vás hra nudí a už to chcete dohrát? Tak u tohoto titulu na to můžete rovnou zapomenout. K dohrání této hry od vývojářů Ketchapp budete potřebovat velkou dávku šikovnosti, ocelové nervy a možná i ochranou fólii na zařízení.

dt-phases-1

O co tedy vlastně v této hře jde? Cíl je prostý, s vaší kuličkou musíte proskákat až na konec každé fáze. Nicméně má to háček, tedy ono jich je ve skutečnosti mnohem a mnohem více, ale všechny dají shrnout pod jeden jediný. Tím je, že celá hra je neskutečně proti vám a vy se musíte vyhýbat nástrahám, jenž mají mnohdy náhodné chování. Ještě bych dodal, že pohyb kuličky, která mimochodem skáče, řídíte podržením prstu na pravé či levé straně displeje.

dt-phases-2 dt-phases-3

Při procházení první a druhé fáze jsem začínal být trochu více naštvaný, jelikož samotná fyzika a funkčnost hry se prostě neshoduje s ničím, co jsem hrál. A než jsem přišel na hromadu ulehčujících funkcí bloků, byl jsem už v minimálně třetí fázi. Avšak tím to ani zdaleka nekončí, fází je ve hře mnoho a vy se budete muset držet zkrátka, abyste své zařízení nemrštili o první zeď, zem či stůl, který máte blízko.

Koncepce hry je přitom tak jednoduchá, že by to zvládlo i malé dítě. Ale jak jsem již zmiňoval, ochranná fólie či kryt na zařízení bude pro některé velmi užitečný. Sám jsem byl svědkem toho, jak jednomu uživateli vzrostl ze hraní této skvěle propracované hry tlak opravdu vysoko. I když mě osobně hra jen párkrát mírně vytáčela, vlastně stále vytáčí, hraji ji stále dokola.

dt-phases-4 dt-phases-5 dt-phases-6 dt-phases-7

Ve hře jsou samozřejmě reklamy, které za 55 Kč můžete odstranit, jinak je hra plně zdarma. Pěkná grafika se stíny sice může u slabších zařízení způsobit pokles FPS na skoro nehratelnou úroveň, ale to jsem zatím viděl jen u minima telefonů. I uživatelé iOS si přijdou na své, jelikož hru najdete i v AppStore. V Obchodě Play si aplikaci může stáhnout kdokoliv s verzí Androidu 2.3.3 a vyšší.

logo-app Phases Ketchapp Zdarma ANDROID logo-app Phases Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim