reklama

LG se zbaví linie Pro

LG se zbaví linie Pro
2014-12-09T11:53:18+02:00
• 9. 12. 2014

Samsung započal celkem zajímavý trend, který spočíval v produkování nejrůznějších variací podobných top modelů. Díky tomu najdeme na trhu celkem velké množství smartphonů, u kterých je několik společných prvků. Následně se do podobného trendu pustili další výrobci, mezi které můžeme zařadit i LG.

gsmarena_001 (2)

LG vytvořilo několik variací na své top modely LG G, jedná se o linii smartphonů s přívlastkem Pro (Optimus G Pro, G Pro 2). Nabízely větší displeje a slušnou výbavu. Následně se objevila i řada Pro Lite (G Pro Lite Dual, G Pro Lite), jež měla zaujmout hlavně cenou. Herald Corp nyní informuje, že by LG mělo kompletně opustit tento trend a poslat linii Pro do věčných lovišť.

Údajně již není potřeba produkovat tento typ modelů. Zejména s ohledem na současné velikosti displejů a také větší konkurencí u levnějších smartphonů. LG by se tak mělo soustředit jen na nadcházející LG G4. Samozřejmě nemůžeme očekávat kompletní ořezání portfólia, stále zde budou menší řady, které budou útočit na zákazníky svými cenovkami.

Zdroje: phandroid.com, gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim