reklama

Galaxy E7 v GFXBench – nová řada na obzoru?

Galaxy E7 v GFXBench – nová řada na obzoru?
2014-12-21T14:40:44+02:00
• 20. 12. 2014

V tomto týdnu zastavený vývoj modelové řady U nebude mít pro společnost Samsung zřejmě takový dopad, jak se na první pohled zdálo. Jihokorejský výrobce má sice v plánech pro příští rok výrazně zeštíhlit své portfolio výrobků, aby pro potencionální zákazníky bylo co nejméně matoucí, ale nejnovější únik z grafického benchmarku GFXBench tomu příliš neodpovídá. Očekávat můžeme novou řadu E minimálně se dvěma telefony.

GFXBench30

Nedávno představenou sérii A nebo Galaxy Alpha by tak mohla ještě doplnit dvojice Galaxy E5 s Galaxy E7. Druhý jmenovaný telefon pod kódovým označením SM-E700 byl již otestován a výbava zahrnovala 5,5palcový displej s HD rozlišením, čtyřjádrový procesor Snapdragon 410 taktovaný na frekvenci 1,2 GHz, grafický čip Adreno 306, operační paměť RAM o velikosti 2 GB nebo 16GB úložiště.

Zmíněné prvky lze zařadit někde do vyšších řad ve střední třídě, i když hlavní slovo opět dostane až doporučená prodejní cena. Záda ponesou 12megapixelový fotoaparát, zatímco vpředu bude 5megapixelový senzor s podporu Full HD videí. Závěrem po stránce designu bychom mohli počítat se sázkou na tenkou konstrukci či kovové prvky, které sklízejí docela značný úspěch v produktové řadě A.

Galaxy E7

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim