reklama

Android Wear 5.0 – aktualizace pro všechna zařízení

Android Wear 5.0 – aktualizace pro všechna zařízení
2014-12-20T11:27:02+02:00
• 20. 12. 2014

Jak jsme vás již informovali, všechna zařízení, jež používají jako svůj systém Android Wear, mají možnost aktualizovat na verzi 5.0. Nyní to potvrdil senior developer Wayne Piekarski ve svém příspěvku na Google+. To znamená, že všichni uživatelé, co tak ještě neučinili, mohou nyní na 100 % začít klikat na tlačítko OTA aktualizace.

Android-Wear-For-Wearables-alternate-images

Piekarski také připomíná všem vývojářů, aby do konce ledna příštího roku předělali své aplikace, které poskytují vytvoření a používání vlastních vzhledů ciferníků. Tehdy totiž všechny aplikace bez nové API budou z Obchodu Play smazány či zakázány.

„Aktualizace OTA pro uživatele chytrých hodinek se systémem Android Wear byla již úspěšně vydána. Tudíž by všichni tito uživatelé měli mít možnost aktualizovat na novou verzi systému, pokud mají spárované hodinky s chytrým telefonem. Na blogu android-developers můžete nalézt API, užitečné rady, funkce, které můžete potřebovat při přetváření svých neoficiálních aplikací pro tvoření a používání vlastních vzhledů ciferníků hodinek. Užijte si aktualizace a šťastné kódování. #AndroidWear

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim