reklama

Samsung představil službu Flow

Samsung představil službu Flow
2014-11-16T09:18:08+01:00
• 16. 11. 2014

Samsung v průběhu tohoto týdne představil službu Flow. Mnohým uživatelům bude připomínat Handoff od Applu. Na rozdíl od automatického systému, který představil Apple, Samsung sází spíše na to, že uživatel bude mít veškeré aktivity plně pod svou kontrolou.

samsung-flow-1

Tato nová služba má tedy za cíl propojit veškerá zařízení od Samsungu, která jednotliví uživatelé vlastní. Hlavním úkolem Flow je to, že vezmete jeden dokument například z mobilního telefonu a pošlete si jej do tabletu, kde můžete navázat na čtení přesně tam, kde jste skončili na vašem telefonu. Po stisknutí tlačítka této služby se zobrazí veškerá vámi vlastněná zařízení od Samsungu a následně je již na vás, na jakém zařízení chcete dále pracovat. Vítanou funkcí je také možnost odložení aktivity na pozdější dobu. To funguje tak, že si zvolíte čas, kdy budete chtít, aby se daný soubor zobrazil na konkrétním zařízení.

samsung-flow-2

Samsung také myslel na využití služby při poskytování telefonních hovorů. Uživatelé si budou moci volit, kde daný hovor chtějí přijmout. Samozřejmě nechybí možnost přepnutí zařízení i během samotného hovoru. Zde se již jistě neubráníte srovnání s produktem od konkurenčního Applu – Kontinuita. Skutečně se jedná o téměř identickou funkci, která však jistě najde zalíbení u nejednoho uživatele přístrojů Samsung. Tito uživatelé kromě telefonních hovorů a dokumentů budou moci Flow využít například u  webových stránek, emailů, map atd.

Momentálně není známo, která zařízení podporu této nové služby obdrží. Bohužel zatím ani nevíme, kdy hodlá Samsung novinku spustit mezi uživatele.

Zdroj: technobuffalo.com

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim