reklama

Zábavný útěk před policií na lyžích iOS, Android

Zábavný útěk před policií na lyžích [iOS, Android]
2014-11-16T11:04:13+01:00
• 16. 11. 2014

Máte raději hry bez příběhu, které si zahrajete na pár minut a pak je vypnete? Pak pro vás mám další tip na jednoduchou lyžovačku.

unnamed_result

Escape from Montegrande je hra, kde je vašim úkolem lyžovat. Nemyslete si ovšem, že je hra jen o sjezdu dolů, abyste to neměli tak jednoduché, musíte na lyžích ujíždět policii, která je nekompromisně rychlá a budete ji mít v zádech každou chvilku. Podstatou hry je únik z vězení, které je svou polohu umístěno nejvýše na světě. Během ujíždění budete muset různě kličkovat, využívat lesů apod. k tomu, abyste měli policejní lyžaře co nejdále za sebou. Pokud dojde k tomu, že vás alespoň jeden policista chytí, vaše hra končí.

unnamed (7)_result unnamed (6)_result unnamed (5)_result unnamed (4)_result

unnamed (3)_result unnamed (2)_result unnamed (1)_result

Escape from Montegrande představuje dobrou zábavu pro hráče, kteří nemají příliš mnoho času pro hraní, ale potřebují se zabavit na pár desítek minut. Hra je dostupná pro iOS, přičemž za ni zaplatíte 1,99 $, za verzi pro Android nezaplatíte nic, jelikož je hra zcela zdarma.

logo-app Escape from Montegrande MEGO Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim