reklama

Runkeeper obohacen o podporu Google Fit

Runkeeper obohacen o podporu Google Fit
2014-11-07T09:00:38+02:00
• 7. 11. 2014
4

Populární aplikace pro záznam sportovních aktivit, Runkeeper, byla rozšířena o podporu Google Fit platformy. Propojení umožní synchronizaci mezi více zařízeními pro snadnější správu a aktuálnost dat.

05.11.14 - 1

Autor snímku: Štěpán Vaněk

logo-app RunKeeper - GPS Track Run Walk FitnessKeeper, Inc. Zdarma ANDROID logo-app Google Fit Google Inc. Zdarma ANDROID

Samozřejmě jsou zde i jiné aplikace, které již nabízí integraci – například Runstatic. Podle našich informací aktuálně tým vývojářů Sports-Tracker zkoumá možnosti a pracuje na co nejlepší integraci s jejich aplikací. Ani další jako Strava nezůstanou pozadu oproti konkurenci a aktualizace se postupně objeví všem, kdo využívá sportovních trackerů, mezi nimiž nemůže chybět ani Endomondo .

Screenshot (97)

Aplikace Google Fit zvládne sama o sobě monitorovat chůzi, jízdu na kole a běh.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Lukáš Vaculík

7. 11. 2014, 12:42

Článek opraven.

Radim Jevický

7. 11. 2014, 12:39

Endomondo mě tímhle opravdu štve, jestli bude mít bude mít Sport-tracker propojení dříve, tak je to poslední hřebíček do rakve abych přešel….

Endomondo podporuje Google Fit? To asi nebude pravda… Podle 14 hodin starého vyjádření na fb stránkách Endomonda to zatím ani nemají v plánu.

Nike + také =)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim