reklama

Nový „velký budík“ od autorů Big Launcher

Nový „velký budík“ od autorů Big Launcher
2014-11-09T09:55:01+01:00
• 9. 11. 2014

Big Launcher, který byl zařazen do našeho seriálu nejlepších aplikací Dotekománie doporučuje, vám určitě nemusíme dlouho představovat. Jedná se o launcher, který je dělaný pro uživatele s horším zrakem, vše v něm je nezvyklé velké, což těmto uživatelům usnadňuje používání chtrého zařízení. Autoři vydali novou aplikaci, která je tentokrát zaměřena na buzení.

logo_big

Vývojáři pojmenovali aplikaci BIG Alarm, což přesně vystihuje, jak aplikace vypadá. Vše je přehledně velké a v uživatelském prostředí se není možné ztratit.

DFG_2014-11-08-12-20-29 DFG_2014-11-08-12-20-32

BIG Alarm poskytne svým uživatelům dobrou čitelnost, snadné ovládání a hlavně přehlednost, bez žádných dalších zbytečných funkcí navíc. Škoda jen, že aplikace nemá nastavení budíku pro více dnů. BIG Alarm je ke stažení zcela zdarma.

logo-app BIG Alarm BIG Launcher Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim