reklama

Mějte SMS ve všech zařízeních synchronizovány

Mějte SMS ve všech zařízeních synchronizovány
2014-11-16T13:40:37+01:00
• 16. 11. 2014
2

Jestliže máte mobilní zařízení a tablet s Androidem, určitě vás někdy mohla napadnout myšlenka, že by bylo skvělé číst a odesílat SMS z tabletu. To vám umožní aplikace jménem Cloud SMS – Easy Tablet SMS!.

unnamedd_result

Cloud SMS – Easy Tablet SMS! dokáže vaše SMS z telefonu synchronizovat do tabletu. Aplikace musí být nainstalována na zařízení, ze kterého chcete mít SMS synchronizovány, taktéž je nutná instalace na cílovém tabletu. Synchronizace probíhá přes datové připojení, tudíž musíte mít zaplá data, či být připojeni na Wi-Fi.

 unnamed (3)_result unnamed (4)_result unnamed_result unnamed (5)_result

Pokud vám přijde SMS na mobil, ale zrovna jej nemáte po ruce, dojde po malé chvíli k synchronizaci, která vám SMS ukáže v tabletu, tudíž hledání telefonu odpadá. Velkou výhodou je fakt, že na SMS můžete odpovědět i z tabletu, který nemá 3G/SIM. Cloud SMS umožňuje i různá uživatelská nastavení, jako je např. změna tmavého a světlého vzhledu.

unnamed (2)_result unnamed (1)_result

Aplikace Cloud SMS stojí v obchodě Google Play pouhých 20 Kč, což je velmi přívětivá cena za to, co vám aplikace nabídne.

logo-app Cloud SMS - Easy Tablet SMS! Wess Bechard 0,85 US$ ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Ondrej Nekola

16. 11. 2014, 16:14

Daji se synchronizovat jen whitelistovana cisla? Aby to neskoncilo obejitim dvoufaktorove autentizace jako u Apple…

Roman MARTINI

16. 11. 2014, 14:42

Jak je to to s češtinou této aplikace?
FREE verze není, takže není jak otestovat, zda je v češtině či jen angličtině, a také jak se vypořádá s česky psanýma SMS.
Děkuji za dobrý tip.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim