reklama

Připravte prsty pro dlouhé hodiny zábavy s hrou Doppler iOS, Android

Připravte prsty pro dlouhé hodiny zábavy s hrou Doppler [iOS, Android]
2014-11-28T16:00:01+01:00
• 27. 11. 2014

Pro mobilní zařízení jsou vývojáři neustále vymýšleny nové koncepty her, které jsou inovativní. Jedním z dalších vydařených projektů je hra s názvem Doppler.

 mzl.fqwjkdoj

Ve hře Doppler je vaším úkolem přiložit na obrazovku dva prsty, přičemž budou tato místa označena dvěma kolečky, jakmile započne hra, musíte se držet nekonečné bílé čáry, které se nesmíte dotknout. Jestliže se vám to zdá jako nuda, rozhodně tomu tak není, jelikož musíte oba prsty držet blízko, aby byla obě kolečka „v kontaktu“, jinak prohrajete. Cíl celé hry je snadný – nasbírat co nejvíce bodů tím, že se dostanete co nejdále. Během hraní vás potěší vzhled prostředí, který je barevně vyladěn a nepůsobí vůbec kýčovitě. Doppler všem hráčům nabídne mnoho hodin nekonečné zábavy a to i díky tomu, že můžete soupeřit se svými přáteli pomocí žebříčku nejlepších hráčů. Doppler vás vyjde na cca 50 Kč pro oba operační systémy.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result unnamed (3)_result unnamed (4)_result unnamed (5)_result unnamed_result

logo-app Doppler My Go Studio Ltd 2,33 US$ ANDROID logo-app Doppler Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim