reklama

CEO Asusu promuvil o nových ZenFonech

CEO Asusu promuvil o nových ZenFonech
2014-11-18T14:15:06+02:00
• 18. 11. 2014

Generální ředitel společnosti Asus v nedávném rozhovoru prozradil další podrobnosti, které se týkají druhé řady telefonů známých pod značkou ZenFone. Jejich oficiální představení můžeme očekávat již zanedlouho, jelikož výrobce s nimi počítá na veletrhu CES v Las Vegas. Ten startuje již první týden po Novém roce. Jerry Shen pro server Focus Taiwan přímo potvrdil, že Asus přinese vícero modelů v rámci nové generace.

Asus ZenFone

Všechna připravovaná zařízení včetně nového ZenFone 4, ZenFone 5, ZenFone 6 mohou očekávat procesory od Intelu s podporou sítí 4. generace a prodejní cenu okolo 300 dolarů (tj. cca 6 635 Kč bez daně). Nicméně má také dojít k rozvětvení, protože v plánech jsou ještě telefony bez čipových sad od Intelu. Ty budou údajně dostupné jak v celosvětovém měřítku, tak i v Číně u místních operátorů.

V druhém případě se bude pohybovat cenovka okolo 150 dolarů (tj. cca 3 317 Kč bez daně), takže lze předpokládat využití čipových sad od MediaTeku, která jsou u výrobců v oblibě díky nízkým pořizovacím nákladům. Nakonec po odhalení těchto novinek se rozšíří dostupnost ze 14 mobilních trhů na přibližných 20. O jaké země přesně půjde, není prozatím známo.

Zdroj: focustaiwan.tw

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim