reklama

CEO Asusu promuvil o nových ZenFonech

CEO Asusu promuvil o nových ZenFonech
2014-11-18T14:15:06+01:00
• 18. 11. 2014

Generální ředitel společnosti Asus v nedávném rozhovoru prozradil další podrobnosti, které se týkají druhé řady telefonů známých pod značkou ZenFone. Jejich oficiální představení můžeme očekávat již zanedlouho, jelikož výrobce s nimi počítá na veletrhu CES v Las Vegas. Ten startuje již první týden po Novém roce. Jerry Shen pro server Focus Taiwan přímo potvrdil, že Asus přinese vícero modelů v rámci nové generace.

Asus ZenFone

Všechna připravovaná zařízení včetně nového ZenFone 4, ZenFone 5, ZenFone 6 mohou očekávat procesory od Intelu s podporou sítí 4. generace a prodejní cenu okolo 300 dolarů (tj. cca 6 635 Kč bez daně). Nicméně má také dojít k rozvětvení, protože v plánech jsou ještě telefony bez čipových sad od Intelu. Ty budou údajně dostupné jak v celosvětovém měřítku, tak i v Číně u místních operátorů.

V druhém případě se bude pohybovat cenovka okolo 150 dolarů (tj. cca 3 317 Kč bez daně), takže lze předpokládat využití čipových sad od MediaTeku, která jsou u výrobců v oblibě díky nízkým pořizovacím nákladům. Nakonec po odhalení těchto novinek se rozšíří dostupnost ze 14 mobilních trhů na přibližných 20. O jaké země přesně půjde, není prozatím známo.

Zdroj: focustaiwan.tw

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim