reklama

Material Wallpapers – tapety na plochu Android

Material Wallpapers – tapety na plochu [Android]
2014-10-22T12:35:09+02:00
• 22. 10. 2014

Oficiální vydání Androidu L se blíží, avšak tapety pro novou verzi populárního operačního systému jsou již známy a kolují po internetu. A jak jste již mohli předpokládat, vzniklo i pár aplikací, které je obsahují.

Screenshot_2014-10-21-18-37-56 Screenshot_2014-10-21-18-38-10 Screenshot_2014-10-21-18-38-24 Screenshot_2014-10-21-18-38-59

S každým novým operačním systém, hlavně pro mobilní telefony, vychází ruku v ruce i nové tapety. Takto se to děje u iOS,  Androidu či Windows Phonu. S každým rokem ovšem tapet přibývá, jelikož uživatelé si chtějí z něčeho vybírat, a tak musí hlavní designéři vždy o trochu více pracovat, aby byl i ten náročnější uživatel spokojen. Nyní je už ovšem doba, kdy nemusíte, mnohdy i pracně, dohledávat na různých fórech všechny tapety v dobrém rozlišení. Prakticky vám stačí si jen zajít do obchodu s aplikacemi a najít si tu, ve které jsou tapety v dobrém rozlišení.

Nyní vám tedy představuji jednu z mnoha v Obchodu Play, která obsahuje tapety Androidu L v dobré kvalitě. Na prvních třech obrázcích je příklad tapet, které si můžete nastavit. Jsou právě z nejnovější verze Androidu L. Součástí jsou i tapety v duchu Material Design. Na posledním obrázku je vidět, jak samotná aplikace vypadá. Prakticky je v ní „jen“ 30 tapet a tlačítko pro nastavení obrázku jako tapety na vašem zařízení.

Samozřejmě můžete nalézt mnoho podobných aplikací, ale při hledání jsem narazil i na pár, které pro přístup ke všem tapetám vyžadovaly peníze. Autor ještě upozorňuje, že aplikace není optimalizována pro tablety.

logo-app Material Wallpapers(Android L) HarshSinghvi Zdarma ANDROID

Zdroj: androidheadlines.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat