reklama

5 aplikací ze storu – praktické widgety na iOS 8

5 aplikací ze storu – praktické widgety na iOS 8
2014-10-22T17:00:04+01:00
• 22. 10. 2014

SWARM

Rychle a jednoduše. Widget se po každém vytažení lišty aktualizuje a nabídne nejvhodnější místo pro váš check-in. Stačí tapnout na šipku a hotovo. Pro změnu místa a jiné úpravy postačí kliknout na řádek a widget vás přenese do hlavní aplikace. Ikonky uživatelů vás logicky přepnou na jejich profily.

_screen568x568 IMG_3491 screen568x568

logo-app Foursquare Swarm: Check-in App Developer Zdarma iOS

CLIPS

Pokud pracujete velmi často a kopírujete obsah pomocí mezipaměti systému, tak vám tento widget přijde velmi vhod. Clips navíc využívá “extenesions” v aplikacích jako je např. Safari. Vše máte po ruce a na výběr vždy několik možností, jak s obsahem nakládat.

clips IMG_3493 IMG_3494

logo-app Clips - Copy and paste anywhere with widget and keyboard Developer Zdarma iOS

VIDGETS

Chcete mít neustálý přehled, kolik vám zbývá paměti v systému nebo jak jste vysoko nad mořem či dokonce v kolik zapadá slunce? Nejen to, ale mnoho dalších praktických informací nabízí tato aplikace s řadou dodatečných nastavení celého vizuálu.

IMG_3498 IMG_3500 vidgets

logo-app Vidgets Developer Zdarma iOS

IN-POČASÍ

Známá česká aplikace taktéž nabízí velice elegantní widget počasí s výhledem na dalších několik hodin. Tapnutím kdekoliv vás widget přenese do hlavní aplikace.

IMG_3501 in1 in2

logo-app In-počasí Developer Zdarma iOS

JELLIES!

Na závěr jsme si připravili tip na hru. Pomozte rybáři získat zpět všech 5 prstů, které mu ukousnou barevné potvůrky ve vodě. Základním herním mechanizmem je spojovat linkou rybičky stejné barvy a idealně celých okruh uzavřít. Což vám přidá čas navíc, který neúprosně utíká. Kombinací je spousta a vše je opestřené velmi pěknou grafikou a zvukovým doprovodem. Další skóre můžete získat v multiprayeru s náhodným spoluhráčem.

IMG_3503 IMG_3505 IMG_3506

logo-app JELLIES! Developer Zdarma iOS
reklama
reklama

Martin Krejza

Zajímám se o mobilní platformy a v současné chvíli vlastním zařízení s iOS a OSX.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim