reklama

Taháky do kapsy aneb vědomosti vždy po ruce

Taháky do kapsy aneb vědomosti vždy po ruce
2014-10-17T06:30:11+02:00
• 17. 10. 2014

Existují weby, na kterých lze nalézt nejrůznější rady a taháky, jež vám mohou pomoct nejen ve škole. Nyní je tu i aplikace, díky níž můžete mít stále při ruce mnoho a mnoho článků, které obsahují plno důležitých informací, jež vám mohou pomoci.

dt-tk-mup dt-tk-mdown dt-tk-mclick dt-tk-clanek

Hlavní výhodou této aplikace je její rozmanitost a fakt, že všechny články se vám stáhnou do zařízení při synchronizaci. Tím pádem si můžete kdykoliv a kdekoliv „vylovit“ potřebné informace. V menu samotném naleznete odkazy na mnoho témat a navíc na nastavení a synchronizaci. A nejen že zde máte celkem rozsáhlé množství článku k dispozici už nyní, v menu je i odkaz na online testy pro procvičení toho, co jste se naučili.

Snad jedinou nevýhodou je zobrazení článků, které není na 100 % vychytané. Na druhou stranu je aplikace velmi přehledná a optimalizovaná, takže jsem během testování nenarazil na jakoukoliv chybu. Aplikace je dostupná pro Android 2.3 a vyšší.

logo-app Taháky do kapsy Jan Sláma Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim