reklama

Narozeninová soutěž s Dotekománií – vyhrajte HTC One M8, Lenovo S850 nebo zajímavé příslušenství

Narozeninová soutěž s Dotekománií – vyhrajte HTC One M8, Lenovo S850 nebo zajímavé příslušenství
2014-10-07T13:25:51+02:00
• 1. 10. 2014
11

Narozeninová soutěž s Dotekománií – vyhodnocení

Právě dnes Dotekomanie.cz oslavuje své druhé narozeniny. Za celou dobu své existence se redaktoři vždy snažili přinášet čerstvé informace ze světa mobilních technologií a nejen to. Už po prvních narozeních jsme se stali hlavními mediálními partnery největší vývojářské konference v České republice. Ani letos tomu nebude jinak, opět spolupracujeme s GUG.cz, abychom vám přinesli další ročník této úžasné akce – DevFest Praha 2014. Již v říjnu se dočkáte další konference, která nese název GDG Open Hardware Hackathon.

download_20141001_073643

Během posledních dvou let jsme se snažili, abyste měli co nejjednodušší cestu k novinkám ze světa smartphonů a tabletů. Majitelé androidích zařízení mohou číst naše články skrze aplikaci Dotekomanie.cz pro Android. Pokud raději dáváte přednost četbě na počítači, můžete využívat naše doplňky pro Chrome, Operu nebo Firefox. S jejich pomocí jste vždy včas informování o novinkách. Samozřejmě nechceme usnout na vavřínech a již nyní pilně pracujeme na dalších možnostech.

Notifikace Motorola MOTO360 - 2 (1)

Fotografii zaslal Petr Husek

Ani sociální sítě nám nejsou cizí. Najdete nás na Facebooku, TwitteruGoogle+. Všude nás můžete kontaktovat a zajisté se vám budeme věnovat v co nejkratším čase. Nelze zapomenout na náš Youtube kanál, kde najdete precizně zpracované recenze nebo pravidelný pořad Na Dotek.

Za náš úspěch vděčíme jen čtenářům, za což se jim chceme odvděčit. Ačkoliv bývá zvykem, že oslavenec dostává dárky, tak u nás je tomu právě naopak. Pro naše čtenáře jsme si připravili soutěž o zajímavé ceny, a nejde jen o drobnosti. Níže si již můžete přečíst, co všechno můžete vyhrát. Stačí správně vyplnit soutěžní formulář a pak čekat, jestli jste vyhráli.

Ceny

HTC One M8

Aktuální vlajkový model společnosti HTC se vyznačuje pevným celokovovým šasi a špičkovou prací designerů. Kvalitní dotykový Full HD displej o úhlopříčce 5“ dokáže ve spojení s bezkonkurenční zvukovou technologií HTC BoomSound vygenerovat dosud nepřekonané audiovizuální zážitky. S netradičním ultrapixelovým fotoaparátem a aplikací Zoe lze snadno zachytit a sdílet ty nejzajímavější okamžiky. HTC One M8 je vybaven čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon, 2 GB operační paměti a 16 GB prostoru pro soubory a aplikace. Nechybí ani domovská obrazovka HTC BlinkFeed, která přehledně shrnuje vámi zvolené zprávy či notifikace ze sociálních sítí.

main-1

Štíhlý a trendy Lenovo S850

Lenovo S850 umožňuje svým uživatelům být neustále v kontaktu se svými přáteli a sdílet s nimi své zážitky. Přední fotoaparát se stane ideálním pomocníkem při videochatech nebo pořizování selfie, zadní fotoaparát zase zajistí skvělé snímky z dovolené i momentky ze všedních dnů. Lenovo S850 ocení uživatelé, kteří kladou důraz nejen na vysoký výkon, ale záleží jim také na eleganci a módě. Ultralehký smartphone se totiž vydává cestou designu a stylu. Jeho trendy design podtrhuje 5palcový HD displej se širokými pozorovacími úhly a celoskleněný povrch doplněný štíhlým 8,2mm profilem. K dispozici je v bílé a tmavě modré barvě.

S850_White_Hero_01

Coolmaster HS-500 PORTABLE HEADSET

Kvalitní sluchátka od společnosti Coolmaster s technologií High Definition Sound Standard a 3D zvukem. Pro konstrukci byl použit zejména hliník, přičemž obsahuje několik kloubů pro jednoduché složení. Vhodné pro cestovatele. Další informace naleznete na oficiálních stránkách výrobce.

13_b0951b0303cd4e82ced592211be3051c_1363647661

hi-Led – LED žárovka s vestavěným Bluetooth reproduktorem.

Pomocí signálu Bluetooth jednoduše spárujete váš gsm telefon, tablet atd. s hi-Led. Vestavěný reproduktor v LED žárovce začne hrát vaši oblíbenou hudbu. Nová etapa vaší hudební zábavy.

 hi-led music cut

hi-Glove – rukavice na dotyková zařízení.

Ideální rukavice na ovládání gsm telefonů, tabletů, el. kas, benzinových čerpadel a dalších dotykových zařízení za chladného počasí. Tkáno z vodivých vláken. Design Made in Italy. Velikost: unisex

Výherce si může vybrat z nabídky těchto (5) barev: červená, modrá, zelená, černá, růžová.

gloves f blu gloves f blk

hi-Earphones – sluchátka s plochými přívodními kabely.

Příjemná sluchátka s vestavěným mikrofonem umožňující snadné telefonování. Ploché kabely znesnadňují možnost zamotání (zašmodrchání). Konektor jack 3,5 mm je pozlacený. V balení naleznete 3 různě velké silikonové nástavce pro správnou velikost vašeho ouška.

Výherce si může vybrat z nabídky těchto (3) barev: červená, černá, modrá

 new earphones l blue new earphones red2 new earphones red

Pořadí výherních míst a cen

1. místo – smartphone HTC One M8 + Coolmaster HS-500 PORTABLE HEADSET

2. místo – smartphone Lenovo S850 + Coolmaster HS-500 PORTABLE HEADSET

3. místo – Coolmaster HS-500 PORTABLE HEADSET + hi-Glove

4. místo – hi-Earphones

5. místo – hi-Led

Soutěžní formulář

Soutěž ukončena

Správné odpovědi:

  • Kolik bylo celkem vydáno dílů seriálů „To nej z uplynulého týdne“ k datu 1. 10. 2014 na webu dotekomanie.cz? – 82
  • Díky jaké technologii můžete ostřit na objekty i po pořízení fotografie v HTC One (M8)?  – UFocus
  • Kolik gramů váží ultralehký Lenovo S850? – 140 gramů
  • Jaké rozlišení mají přední a zadní fotoaparát smartphonu Lenovo S850? – 5 a 13 Mpx
  • Na kolika pobočkách po celé ČR si můžete zcela bez poplatku vyzvednout zboží objednané na CZC.cz? – na 65 a více pobočkách po celé ČR
  • S kterou hi-Fun vychytávkou můžete komunikovat přímo z vaší ruky? – hi-Call

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Partneři

htc-logo-1Lenovo_logo

CZC.cz Logo hi-Fun-02

CZC.cz s.r.o. patří mezi největší a nejoblíbenější internetové obchodníky s počítači a elektronikou v České republice. Za 16 let své existence prodala společnost přes 9 mil. produktů více než 2,5 mil. zákazníkům. CZC.cz je držitelem mnoha ocenění a certifikátů, od Křišťálové lupy 2006 a 2007, certifikátů Gold Partner Microsoft či HP až po certifikát výjimečnosti společnosti TÜV SUD Czech či loga SOAP Sdružení na ochranu spotřebitelů. CZC.cz je ryze česká firma a zaměstnává přes 130 zaměstnanců. Posláním firmy je pomáhat lidem bezstarostně objevovat a pořizovat si nové technologie.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže Dotekománie.cz

2. Soutěž se koná v termínu 1. 10. 2014 – 7. 10. 2014 (12:00)

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky.

4. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail) a správně správně odpoví na otázky. Odesláním soutěžního formuláře potvrzujete souhlas s pravidly soutěže.

5. Výherce vybereme na základě tipovací otázky a správně vyplněného formuláře. Pokud se najde více výherců, o pořadí se rozhodne na základě času odeslání formuláře.Výherce budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu/telefonním čísle za účelem získání adresy pro zaslání výhry.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje Dotekománii souhlas, aby jeho osobní údaje byly použity pro interní potřeby v souladu s českým právním řádem. Pouze v rámci soutěže.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Karel Oulický

6. 10. 2014, 12:08

Vynikající články a vynikající soutěž, je mi jasné že šance na výhru je velice malá, i tak to ale zkusím. Děkuji za zprávy a přeji mnoho úspěchů. :)

Přemysl Vaculík

VIP 6. 10. 2014, 12:15

Děkujeme za chválu, rozhodně se bude snažit nadále.

Daniel Liška

2. 10. 2014, 15:05

Tak snad se zadaří, ty ceny jsou libový :). A jinak mnoho dalších úspěšných let DM. :)

Přemysl Vaculík

VIP 2. 10. 2014, 15:11

Díky, budeme se snažit.

PS: Dáváme přednost zkratce DT, DM si už zabrala drogerie :D

Honza Kopecký

1. 10. 2014, 23:22

Děkujeme, Dotekománie za Vaši super práci a za to, jací jste! Hodně štěstí a úspěchů do dalších let!

Přemysl Vaculík

VIP 2. 10. 2014, 15:12

Děkujeme.
PS: snad brzy překvapíme nějakou novinkou ;)

Ján Valkovič

VIP 1. 10. 2014, 17:33

Skoda, ze iba CR

Přemysl Vaculík

VIP 6. 10. 2014, 12:15

Třeba příště.

Vladimír Ondrejovič

1. 10. 2014, 15:02

Nemůžu najít formulář? :-)

Přemysl Vaculík

VIP 1. 10. 2014, 21:38

Provedli jsme úpravu, již by měl být viděn.

Vladimír Ondrejovič

2. 10. 2014, 10:03

Problém jsme vyřešil přes alternativní odkaz. Díky za soutěž.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim