reklama

Sony nespí a chystá Xperii Z4

Sony nespí a chystá Xperii Z4
2014-10-19T09:00:20+02:00
• 19. 10. 2014

Pozornost kolem Xperie Z3 nestihla ještě pořádně opadnout a na veřejnost se dostávají první spekulace nadcházejícího modelu. Dnešní zdroj ze zahraničí již v minulosti přinesl informace, které se nakonec ukázaly jako pravdivé. Zda tomu bude i tentokrát, se nejspíš ukáže až s odstupem času. Podle něj by dříve zmiňovaná Xperie Z3X měla být v konečném výsledku právě nová Xperie Z4, jelikož mají totožné specifikace a mohlo jít o pouhý prototyp.

Sony Xperia

Přední panel má zabírat 5,5palcový displej s QHD rozlišením (2 560 x 1 440 pixelů). Hardwarovou stránku zajistí 64bitový procesor Snapdragon 810 s osmi jádry taktovanými na 2,8GHz frekvenci a 4GB operační paměť RAM. Minimální hranice úložiště se posune na 32 GB. Fotografie bude možné pořizovat 20,7megapixelovým fotoaparátem. Japonský výrobce opět vsadí na stejné designové provedení jako většina gigantů u svých hlavních tahounů.

Z ostatních prvků výbavy potěší podpora sítí LTE 6. kategorie nebo Bluetooth 4.1. K dispozici má být také speciální zvukový zesilovač pro kvalitnější poslech. Oficiální datum, kdy jej společnost Sony představí, nemůžeme upřesnit. Každopádně by k tomu mělo dojít v příštím roce na barcelonském veletrhu Mobile World Congress, který každoročně probíhá v měsíci březnu.

Zdroj: androidorigin.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim