reklama

OnePlus s Windows Phone? Brzy možná skutečností

OnePlus s Windows Phone? Brzy možná skutečností
2014-10-14T14:08:34+02:00
• 14. 10. 2014

OnePlus One

Na novou značku na poli smartphonů OnePlus se během tohoto roku strhla velká pozornost. A to hlavně díky svému prvnímu modelu One, který sama společnost přezdívá jako „flagship killer“ roku 2014. Jedni jej chválí za cenovou dostupnost, vysoký výkon i použití CyanogenModu. Ti druzí ale značku nemají příliš v oblibě, a to kvůli povinným pozvánkám a nepříliš povedenému marketingu.

V současnosti OnePlus již téměř jistě pracuje na své další vlajkové lodi, která by se mohla překvapivě prodávat i ve verzi s Windows Phone na palubě. Potvrdil to sám ředitel společnosti Carl Pei v rozhovoru pro zpravodajský web Economic Times. Podle něj byla jeho společnost v jednání s Microsoftem o možném modelu s Windows Phone, přičemž se v OnePlus touto možností stále zaobírají. Bude tak zajímavé sledovat, zdali se OnePlus s Windows Phone stane skutečností. Co byste řekli na takový „Lumia killer“?

Zdroj: wpcentral.com

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim