reklama

Motorola se vrátí na trh s tablety

Motorola se vrátí na trh s tablety
2014-10-15T07:15:56+02:00
• 15. 10. 2014

Motorola si nedávno prošla menším kolečkem nových majitelů. Prvně tento výrobce patřil Googlu, který ho následně prodal čínské společnosti Lenovo. Ihned se objevila otázka, jestli zůstanou na trhu smartphony se značkou Motorola. Poslední mobilní novinky od amerického výrobce ukázaly, že Lenovo se nijak nechce zbavit značky Motorola. Dokonce dojde k rozšíření působnosti obou firem.

Shot40_UI-copy3

Lenovo stále zaznamenává růst, o čemž jsme byli informováni na poslední akci, kde jsme se dočkali nových Yoga tabletů. Yang Yuanqing, CEO Lenova, se nechal slyšet, že by se právě Motorola mohla vrátit na trh s většími mobilními zařízeními. Tak trochu si budou obě společnosti konkurovat. Avšak Lenovo zůstane u svých netradičních sérií a Motorola by mohla poškádlit Samsung a Apple prémiovými tablety.

Shot13-copy2

Motorola se již nějakou dobu neangažuje na poli tabletů. Posledním představeným modelem byl Motorola XOOM 2 Media Edition 3G, jenž byl představen v prosinci roku 2011. V té době vznikly i varianty pro amerického operátora Verizon, kde byl k dostání například Motorola DROID XYBOARD 10.1 a 8.2. Zatím není zcela jasné, kdy bychom se mohli dočkat nových tabletů od Motoroly. Předpokládá se jen konec příštího roku.

Zdroj: androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat