reklama

5 aplikací ze storu – nejlepší hudební přehrávače pro Windows Phone

5 aplikací ze storu – nejlepší hudební přehrávače pro Windows Phone
2014-10-15T01:10:12+02:00
• 15. 10. 2014
1

5aplikaci_hudba

Středa je na Dotekománii již tradičně ve znamení seriálu 5 aplikací ze storu, a jinak tomu nebude ani dnes. V tomto dílu se zaměříme na platformu Windows Phone a zjistíme, jaké zajímavé aplikace může nabídnout  posluchačům hudby.

zbox

zbox1zbox

Jestliže si potrpíte na minimalističnost a rychlost, aplikace zbox je stvořena právě pro vás. Tento exkluzivní přehrávač se ve Windows Phone Store objevil teprve nedávno, autor je však velmi aktivní a aplikaci stále obohacuje o nové funkce. Kromě základních funkcí jako playlisty a fronty umí zbox rovněž řadit alba/sklady/umělce podle nejposlouchanějších. Podle UserVoice profilu aplikace, kde i vy můžete sdílet nápad, jak přehrávač vylepšit, se už nyní můžete těšit např. na řazení skladeb podle žánru. Aplikace je k dispozici zcela zdarma.

[winphone]zbox/9ff0d21d-18a2-4e5b-9ea2-14ab1c26c664[/winphone]

ModernMusic

modernmusicmodernmusic1

ModernMusic se ve Windows Phone Store objevil teprve před  2 měsíci a během toho se již stihl vyšplhat na přední příčky v kategorii hudba. Stejně jako v případě zboxu byl navržen od základu pro Windows Phone 8.1, narozdíl od něj však nabídne větší možnosti personalizace i pokročilejší funkce. Pokud vám zrovna nesedne základní téma aplikace, v nastavení si její barvy můžete přizpůsobit k obrazu svému. Přehrávač potěší i uživatele Last.FM díky podpoře scrobblingu. ModernMusic je ke stažení ve verzi zdarma s reklamami, které se dají odstranit pomocí in-app platby za 40 Kč. I v tomto případě můžete sdílet své nápady pro vylepšení aplikace na její UserVoice stránce.

[winphone]modernmusic/8c709e72-920e-4f20-aedd-7491ca55604a[/winphone]

Hudba

musicmusic1

Služba Xbox Music pro streamování hudby u nás sice dostupná není, i tak ale můžete využívat jejího klienta k přehrávání lokálních souborů. Aplikace nabízí zcela základní funkce a nemá tak čím zaujmout. Těšit se ovšem můžete na pravidelné týdenní aktualizace, které kromě oprav chyb občas přinesou i nějakou novou funkci. Stahovat můžete zcela zdarma.

[winphone]hudba/d2b6a184-da39-4c9a-9e0a-8b589b03dec0[/winphone]

musiXmatch

musixmatchmusixmatch1

Pokud během poslouchání oblíbených skladeb i rádií zpíváte, bude se vám hodit povedený přehrávač musiXmatch. Dokáže totiž ke všem vašim skladbám načíst texty a zobrazovat je na displeji během přehrávání. Vyhledat si lze i texty k písním, která v telefonu nemáte. Další skvělou funkcí je integrovaný rozpoznávač hudby, dokáže tak plně nahradit Shazam. Z Windows Phone Store si můžete musiXmatch stáhnout zdarma.

[winphone]musixmatch-lyrics-player/f70c52a0-e9d5-df11-a844-00237de2db9e[/winphone]

OneMusic

onemusiconemusic1

Poslední aplikací v dnešním výběru je přehrávač OneMusic. Po funkční stránce nenabídne nic výjimečného, zaujmout ale dokáže povedeným vzhledem. Ten si můžete libovolně upravit barvami vlastního výběru. Zvolit si lze dokonce i mezi světlým a tmavým pozadím. OneMusic si vyzkoušíte v trial verzi zdarma, plnou verzi pořídíte za 40 Kč.

[winphone]onemusic/768cc236-734b-404c-ab82-d7958bdcf43c[/winphone]

Za zapůjčení telefonu NOKIA Lumia 925 pro účely testování aplikací děkujeme internetovému obchodu Alza.cz, ve kterém si můžete vybrat z široké nabídky telefonů s operačním systémem Windows Phone 8.1.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Milan Nejedlý

27. 2. 2017, 21:17

Postrádám informaci zda umí některý z uvedených přehrávačů
vyhledávání podle umístění ve složkách.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat