reklama

Zrychlete svou práci s LinkSwipe

Zrychlete svou práci s LinkSwipe
2014-10-03T09:40:44+02:00
• 3. 10. 2014

Již jsme vám představili nespočet různých aplikací, které uživatelům Androidu urychlují práci apod. Dnes se podíváme na další z nich, tentokrát jde o LinkSwipe.

unnamed_result

Hlavním cílem této aplikace je zrychlit vaši práci, pokud kliknete na nějaký odkaz. Po kliknutí na webovou adresu se vám obvykle zobrazí nabídka s aplikacemi, které daný odkaz dokáží otevřít, to je sice dobrý způsob, ale poněkud zdržuje. LinkSwipe pracuje velmi jednoduše a po základním nastavení si aplikaci budete pochvalovat.

unnamed (7)_result unnamed (6)_result unnamed (5)_result

Při otevření LinkSwipe budete muset nastavit různá gesta, která děláte na odkazu prstem. Pro příklad si vezměme jednoduchý odkaz www.Dotekomanie.cz a řekněme, že v zařízení máte další 2 prohlížeče, např. Firefox a Operu. Pokud si nastavíte, že se jakýkoliv odkaz otevře v aplikaci Chrome po kliknutí, tak se i stane. Jestliže však chcete odkaz otevřít v Opeře, budete si muset nastavit gesto jiné. Jestliže po odkazu přejedete prstem zleva doprava, tak se otevře daný prohlížeč/aplikace, kterou máte nastavenu pro dané gesto, tímto odpadá neustálé vybírání, čím daný odkaz otevřít. Dají se takto nastavit gesta všemi základními směry.

unnamed (4)_result unnamed (3)_result unnamed (2)_result

logo-app LinkSwipe A Little Spark Zdarma ANDROID   logo-app LinkSwipe PRO A Little Spark 1,03 US$ ANDROID

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat