reklama

Hra Tales of Pocoro i pro Android Wear

Hra Tales of Pocoro i pro Android Wear
2014-10-03T09:55:23+02:00
• 3. 10. 2014
1

Chytré hodinky získávají větší a větší popularitu, a tudíž se i vývojáři začali zajímat o tvorbu pro tato zařízení. Nyní se už můžeme dočkat základních aplikací, včetně té od nás. Avšak jedním ze zatím mnoha háčků jsou hry, které poběží na chytrých hodinkách. Samozřejmě zde vyvstává logická otázka, co za hru se dá hrát na tak malém displeji a proč vlastně? Nyní už víme, že například hra Minecraft PE se dá hrát na chytrých hodinkách, ale za určitou cenu. Nyní je tu titul, jenž může částečně zahnat chmury.

dt-tp

Jak si můžete všimnout, hra není nijak rozsáhlá, ale obsahuje dosti zábavy. Vaším úkolem je potopit všechny sloupy, po kterých se zároveň máte dostat do cíle. Jak říká staré a moudré přísloví, neříkej hop, dokud nepřeskočíš. Tak tomu je i v tomto případě. Zprvu se vám úrovně mohou zdát jednoduché, ale postupem času, kdy se obyčejné sloupy mění v čarovné, si začnete lámat zuby nad každým dalším postupem.

V podstatě hra nabídne celkem pěkné rozhraní a ovládání pomocí tahů a klikání na obrazovku je velmi dobře vyřešeno. Vývojář také oznámil, že chce později hru přizpůsobit kulatým obrazovkám, čímž by se jistě o ni zvýšil zájem.

Ačkoliv hraní her jistě není primární činností chytrých hodinek, najdou se uživatelé, pro které to bude něco úžasného. Pokud jste tedy jedním z nich, určitě si nenechte ujít tuto zdařilou hru, jež je k dostání za celkem příznivou cenu.

logo-app Tales of Pocoro for Wear AQ 1,82 US$ ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Libor Foltýnek

3. 10. 2014, 10:16

Aneb zabijte baterku ještě rychleji…?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim