reklama

LG – WebOS pro chytré hodinky v přípravě

LG – WebOS pro chytré hodinky v přípravě
2014-10-03T06:34:00+02:00
• 3. 10. 2014

V roce 2013 zakoupilo LG od společnosti Hewlett-Packard operační systém WebOS. Po tomto nákupu jsme se mohli s tímto systémem setkat například v chytrých televizorech této společnosti. Od té doby jsme o WebOS slýchávali spíše sporadicky. Nyní se však objevily informace, že LG plánuje upravit tento operační systém pro chytré hodinky.

webos-010.0

LG již své chytré hodinky představilo a využilo v nich systém od Googlu – Android Wear. Na internetových stránkách se nicméně nově objevila zpráva odkazující na SDK  s WebOS určeného pro chytré hodinky. Bohužel však není ještě úplně jisté, zda se nakonec nějakých zařízení s tímto operačním systémem dočkáme.

Zástupci LG se totiž již v minulosti vyjádřili, že pracují na několika projektech, které se nakonec zákazníci nemusejí vůbec dočkat. Pro trh s chytrými hodinkami by však bylo určitě dobře, pokud by tento projekt byl dotažen až do zdárného konce.

Informací zatím není moc. Budeme tak čekat, zda LG uvolní nějaké detaily. O novinkách vás samozřejmě budeme informovat.

Zdroj: pocketnow.com

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim