reklama

Lenovo Sisley – začátek nového sporu s Applem?

Lenovo Sisley – začátek nového sporu s Applem?
2014-10-18T17:15:17+02:00
• 18. 10. 2014
2

Jestliže se potvrdí nové spekulace týkající se chystaného modelu od společnosti Lenovo, na obzoru zřejmě budeme mít soudní spor, do kterého jako první vkročí kalifornský Apple. Čínský výrobce totiž v současné době pravděpodobně dokončuje práce na velmi zdařilé kopii nejnovějšího iPhonu 6 pod názvem Sisley. K tomu navíc čínská certifikační databáze TENAA odhaluje první možné specifikace telefonu.

Lenovo Sisley

Telefon dosahuje na rozměry 146 x 71,7 mm, přičemž tloušťka 6,9 mm je identická s novým iPhonem. V podstatě tedy jde jen o vyšší a širší variantu. Hmotnost se zastavila na 130 gramech. Přední panel vyplňuje 5palcový AMOLED displej s HD rozlišením. Hardwarovou stránku zastupuje čtyřjádrový procesor s taktovací frekvencí 1,2 GHz, 1GB operační paměť RAM s 16GB úložištěm rozšiřitelným o paměťové microSD karty.

Lenovo Sisley (1) Lenovo Sisley (4) Lenovo Sisley (2) Lenovo Sisley (3)

Konstrukci dále zabírá 13megapixelový fotoaparát s přisvětlovací LED diodou a přední 8megapixelový senzor na tolik oblíbené selfie snímky. Stránku softwaru by měl obstarávat předinstalovaný systém Android ve verzi 4.4.4 KitKat. Nakonec podle množství dostupných informací můžeme počítat s oficiálním představením někdy během několika následujících týdnů.

Lenovo Sisley (5) Lenovo Sisley (6) Lenovo Sisley (7) Lenovo Sisley (8)

Zdroje: phonearena.com, gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

No jestli to má být kopie, tak by měl jít i ohnout!

Vypadá to jako kdyby vzali iPhone 6, místo home buttonu dali senzorická tlačítka Androidu, a přes jablko napsali Lenovo…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim