reklama

FotoSwipe umožní jednoduché sdílení obrázků mezi iOS a Androidem

FotoSwipe umožní jednoduché sdílení obrázků mezi iOS a Androidem
2014-10-23T09:00:41+02:00
• 23. 10. 2014
4

Na Google Play a AppStore se objevila velmi zajímavá aplikace. Jmenuje se FotoSwipe a umožňuje velmi jednoduché sdílení obrázků mezi operačními systémy iOS a Android. Oproti ostatním způsobům přenosu obrázků není třeba žádné párování nebo registrace. Vše funguje velmi elegantně přetáhnutím obrázku z jednoho telefonu do druhého.

 Obrázky se neposílají přes Bluetooth, vše funguje přes internetové připojení a GPS lokaci. Není třeba být ani na stejné WiFi síti, k posílání poslouží i mobilní sítě. K přenosu souboru stačí označit obrázek a gestem ho přenést do druhého telefonu. Potěší fakt, že není třeba vůbec nic nastavovat. Komunikace mezi iOS a Androidem funguje naprosto bez problémů, sám jsem to hned otestoval. V základu se posílají obrázky v nižší kvalitě pro urychlení přenosu, v nastavení lze ale zapnout i původní kvalitu.

Aplikace je na obě platformy dostupná ke stažení zdarma. Jak nádherně sdílení funguje, si můžete pustit na videu výše.

logo-app FotoSwipe -Swipe, Share Photos FotoSwipe, Inc. Zdarma ANDROID logo-app FotoSwipe: File Phone Transfer Developer Zdarma iOS

Zdroj: androidcentral.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Lucie Budínová

23. 10. 2014, 12:49

Mám dotaz. Dají se přes tuto aplikaci přetahovat fotky z Androidu na Android?

Jiří Mrázek

23. 10. 2014, 14:47

Ano, dají

Lucie Budínová

23. 10. 2014, 14:54

Máš to vyzkoušené?

Já mám

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim