reklama

Escape Bird – a zase ti létající ptáci

Escape Bird – a zase ti létající ptáci
2014-10-02T17:50:02+02:00
• 2. 10. 2014
2

V posledním roce jste museli zaznamenat šílenství kolem hry Flappy Bird, následně se začaly vynořovat různé klony apod. My vám dnes představíme podobnou hru, ale rozhodně se o převlečenou kopii nejedná, od původního principu se liší. Autorem je slovenský vývojář Mário Mráz.

unnamed_result

V Escape Bird máte za úkol dosáhnout co nejvyššího skóre tím, že budete na obrazovku poklepávat tak, abyste se nedotkli žádného z trnů po stranách. Trnu s vyšším skóre přibývá a hra dostává pořádné grády. Rozhodně si nemyslete, že se hru naučíte a trnům se budete vyhýbat velmi jednoduše, trny při každém započítání bodu změní svou polohu, čímž musíte rychlost klepání usměrňovat. Jakmile se dotknete trnu ve zdi nebo spadnete, vaše hra končí. Escape Bird potěší všechny hráče, kteří si zakládají na svém herním profilu, jelikož hra nabízí i získávání ocenění. Taktéž uvnitř nalezneme žebříček, díky čemuž můžete soupeřit i se svými přáteli.

unnamed (5)_result unnamed (4)_result unnamed (3)_result unnamed (2)_result unnamed (1)_result

Escape Bird je ke stažení zcela zdarma a neobsahuje žádné další in-app platby.

logo-app Escape Bird 28mi app Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Matouš Hýbl

2. 10. 2014, 20:07

Podle mě je to klon hry Don’t touch the spikes(https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ketchapp.donttouchthespikes), ale můžu se mýlit.

Vlastimil Vaněk

2. 10. 2014, 21:38

Asi se nemylis :) Nevim teda jestli tahle hra je puvodni v tom stylu, ale ted koukam, ze tech Dont Touch … je docela kvantum, ale to je fuk ne :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim