Vytvořte si vlastní launcher pomocí HTMLauncher Android 4.4+

Vytvořte si vlastní launcher pomocí HTMLauncher [Android 4.4+]
2014-09-02T07:55:51+02:00
• 2. 9. 2014

Mnoho lidí má na svých zařízeních launchery pro lepší přehlednost. Můžeme narazit na neskutečné množství aplikací, cílených právě na toto téma, nejen v Obchodě Play. Nyní je tu aplikace HTMLauncher, díky které si můžete vlastní launcher za pomoci HTML, CSS a JavaScriptu vytvořit sami.

dt-hl1 dt-hl2 dt-hl3 dt-hl4

Tuto aplikaci poskytl s laskavým svolením starší uživatel XDA fóra jménem smaybe. Díky snadné editaci pomocí HTML, CSS a JavaScriptu máte celkem dost možností, například pomocí drag-and-drop si můžete přetáhnout téměř cokoliv kamkoliv.

V tomto okamžiku je aplikace plně funkční, což dokazují i komentáře pod původním vláknem na XDA fóru. Ovšem jak zmiňuje autor původního článku, který ji testoval na svém zařízení Nexus 5 s Android L 2. verze, aplikace se trochu seká a ne vše funguje na 100 %. Bohužel musím přiznat, že i já jsem se potýkal s podobnými problémy, ale byly to jen malé drobnosti. Můžeme jen doufat, že autor zapracuje na problémech a vydá, v brzké době, opravnou aktualizaci.

HTMLauncher se stává zajímavým projektem díky použitým technologiím. Bude celkem zajímavé sledovat, kam se vše posune. Možná by mohl vzniknout menší obchod s různými skripty pro tento typ launcheru.

Zdroj: xda-developers.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat