reklama

Získejte ve OneDrive za určitých podmínek dvojnásobnou kapacitu

Získejte ve OneDrive za určitých podmínek dvojnásobnou kapacitu
2014-09-21T12:57:11+02:00
• 21. 9. 2014

Microsoft nabízel ve svém cloudovém úložišti zdarma kapacitu 15 GB. Nyní ale zveřejnil nabídku, díky které můžete získat dalších 15 GB a celkové úložiště tak zdvojnásobit. Tímto krokem chce Microsoft směřovat především na uživatele telefonů iPhone. Větší kapacity ale dosáhnete i na ostatních platformách, jako je Android, Windows Phone a Windows PC.

OneDrive

Pro získání celkové kapacity 30 GB postačí na vašem zařízení aktivovat automatické zálohování fotografií do úložiště OneDrive. Tím pádem se vám bude každý snímek na pozadí automaticky nahrávat do tohoto cloudu, a to buď přes mobilní data či jen přes WiFi. Microsoft tímto chce mířit především na majitele iPhonů s menší kapacitou úložiště.

Nabídka je dostupná do konce září. Pokud tak stojíte o ukládání fotek k Microsoftu, pospěšte si. A jak je na tom konkurence? Například Google nabízí zdarma maximální kapacitu 15 GB a Apple ve svém iCloudu nabídne pouze 5 GB zdarma.

logo-app Microsoft OneDrive Developer Zdarma iOS logo-app OneDrive Microsoft Corporation Zdarma ANDROID

[winphone]onedrive/ad543082-80ec-45bb-aa02-ffe7f4182ba8?signin=true[/winphone]

Zdroj: blog.onedrive.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim