reklama

LG G2 Lite bude vycházet z L Fino

LG G2 Lite bude vycházet z L Fino
2014-09-15T12:50:26+01:00
• 15. 9. 2014

Společnost LG nabízí ve své nabídce hlavní model G3 již nějakou dobu. To ale evidentně neznamená, že by předchozí generace G2 měla být zcela ze hry venku. Podle prvních informací se chystá minimálně na mobilní trh v Brazílii vstoupit telefon s nesoucím názvem G2 Lite. Jihokorejský výrobce chce zřejmě mít po vzoru Samsungu co nejrozšířenější portfolio. Z pohledu specifikací chystaný G2 Lite zapadne ještě pod zmenšený G2 Mini.

Daniel Pereira

Model G2 Lite pod kódovým označení LG D295 disponuje 4,5palcový displejem, který zaujímá rozlišení 480 x 800 pixelů. Výkon mu dodává čtyřjádrový procesor Snapdragon 200 (MSM-8212) od Qualcommu taktovaný na frekvenci 1,2 GHz po boku 1GB operační paměti RAM. V základu uživatelé využijí 4GB úložiště rozšiřitelné paměťovou microSD kartou. Dále zadní část nese 1 900mAh baterii a 8megapixelový fotoaparát.

Po softwarové stránce běží na systém Android ve verzi 4.4 KitKat. Ze zbývajících specifikací stojí za zmínku podpora funkce dual-SIM nebo přední VGA kamerka. Na první pohled to vypadá, že jde jen o mírně upravený model L Fino, jehož představení proběhlo teprve nedávno. Na konec prodejní cena má začínat na hranici 263 dolarů (tj. cca 5 598 Kč bez daně) s tím, že první kusy budou k dispozici v nejbližší době.

Daniel Pereira Daniel Pereira Daniel Pereira Daniel Pereira

Zdroj: pontofrio.com.br

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat