reklama

Samsung SM-A300 – následovník Galaxy Alpha v GFXBench

Samsung SM-A300 – následovník Galaxy Alpha v GFXBench
2014-09-15T16:50:43+02:00
• 15. 9. 2014

Grafický benchmark GFXBench opět dává o sobě vědět. Respektive jeho databáze byla doplněna o jednu novinku od společnosti Samsung. Uniklé zařízení pod označením SM-A3000 má být jeden ze tří připravovaných telefonů, který naváže na první kovový model Galaxy Alpha. Počítat sice lze s odolnější konstrukci, ale vnitřní výbava na tom bude o něco hůře než jeho původní předloha. Jihokorejský výrobce počítá, že jej oficiálně uvede na mobilní trh ještě v letošním roce.

Galaxy Alpha

Jeho přední panel zabírá 4,8palcový displej s rozlišením 960 x 540 pixelů a 5megapixelová kamerka podporující pořizování záznamu až ve Full HD kvalitě. Hardwarová stránka zahrnuje čtyřjádrový procesor od Qualcommu taktovaný na frekvenci 1,2 GHz, grafický čip Adreno 306, 1GB operační paměť RAM a úložiště o velikosti pouhých 5 GB. Zadní část obsazuje 7megapixelový senzor fotoaparátu.

Uživatelským prostředím bude doprovázet předinstalovaný systém Android ve verzi 4.4.4 KitKat. Nicméně výpis seznamu například nepočítá s podporou technologie NFC. Pokud přihlédneme k označení dvou zbývajících modelů (SM-A500 a SM-A700), tak by se mohlo jednat o lépe vybavenější telefony. Závěrem poslední informace týkající se představení počítají s odhalením někdy ve třetím čtvrtletí tohoto roku.

samsung-sm-a300

Zdroj: gizbot.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim