reklama

Greenify dostává aktualizaci – hibernace bez rootu

Greenify dostává aktualizaci – hibernace bez rootu
2014-09-01T08:30:33+02:00
• 1. 9. 2014

Známá aplikace Greenify, o které jsme psali v tomto článku, se dočkala aktualizace, která potěší hlavně uživatele bez rootu. V nové verzi si tito uživatelé mohou zapnout dosud nedostupnou funkci, která automaticky hibernuje aplikace. Doposud mohli automatickou hibernaci využívat pouze uživatele s rootem. Tato skutečnost dělá z aplikace více využitelnou bez rootu, přičemž tím odpadává nutnost starání se o aplikace manuálně.

Greenify1-820x420

Greenify je aplikace, která má za úkol chytře šetřit vaši baterii. Proces šetření baterie dělá aplikace tak, že všechny běžící procesy na pozadí pozastaví a uspí je, dokud je sám uživatel neotevře. Greenify si za svou existenci získalo milióny fanoušků a to jen díky tomu, že se nejedná pouze o sliby a funkčnost aplikace je opravdu znát.

greenify1-600x337

logo-app Greenify Oasis Feng Zdarma ANDROID

Zdroj: androidcommunity.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat