reklama

Seznam vydal nové Mapy.cz – nabízí landscape mód a offline hledání

Seznam vydal nové Mapy.cz – nabízí landscape mód a offline hledání
2014-08-04T19:08:03+02:00
• 4. 8. 2014

Seznam.cz dnes vydal aktualizaci aplikace Mapy.cz. Nová verze 3.0 přináší především uživateli dlouho chtěný režim na šířku (landscape) a další velkou novinkou je také offline vyhledávání míst v České republice. Batůžek se potom dočkal mírné úpravy a nyní umí zobrazit po vzoru webových map i oblíbená místa, které lze rovněž i přidávat.

unnamed (2)

Díky novému režimu na šířku jsou mapy dobře použitelné i na tabletech, ačkoli na ně aplikace přímo navržená není. Drobné úpravy se dočkal i design. Nabízí nově výraznější ikony a zcela nový je potom správce offline podkladů. Pod touto položkou lze stáhnout mapu České republiky, včetně offline hledání do zařízení a dokonce i mapu Slovenska. Funkce hledání zajímavých míst v batůžku funguje již také offline. U jednotlivých bodů přibyla nová galerie daného místa.

unnamed (3) unnamed unnamed (1)

Nová verze s číslovkou 3.0 je zatím dostupná pro operační systém Android a Windows Phone, verze pro iOS je zatím ve vývoji. V budoucnu v dalších aktualizacích můžeme také očekávat offline plánování tras.

logo-app Mapy.cz Seznam.cz, a.s. Zdarma ANDROID

[winphone]mapy-cz/e926fd53-d7cd-4ee7-95c7-c938a5e9a1e5[/winphone]

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim