reklama

To nej z uplynulého týdne #31 – Bolt, Selfies a akce „Čistý stůl“

To nej z uplynulého týdne #31 – Bolt, Selfies a akce „Čistý stůl“
2014-08-03T16:57:52+02:00
• 3. 8. 2014

Sociální síť jen pro autoportréty

Tvůrci populárního CMS systému WordPress v tichosti vypustili aplikaci Selfies zaměřující se na trend selfie fotografií. Zatím ji najdeme jen v Obchodě Play, ale plánují se verze pro další platformy.

Screenshot_90

Nový komunikátor Bolt

Instagram vydal aplikaci Bolt, která zajišťuje komunikaci mezi uživateli pomocí obrázků či videí. Jedná se tedy o dosti specifickou službu, která bude muset obstát v těžké konkurenci Snapchatu.

Screenshot_5

295 miliónů smartphonů

V druhé čtvrtletí se podařilo dodat téměř 300 miliónů smartphonů na trh, aspoň podle agentury Strategy Analytics. Jednoznačným vítězem je systém Android, který opět posílil své postavení.

Screenshot_8

Převlečené HTC One M8

Tchajvanský výrobce vytvořil pro japonského mobilního operátora upravenou verzi smartphonu HTC One M8. Novinka nese název HTC J Butterfly a nabízí například 13MPx foťák a odolnost vůči vodě.

HTC-j-butterfly-2014-07-31-01

Akce „Čistý stůl“ od O2

Mobilní operátor O2 spustil projekt  „Čistý stůl“, díky kterému mohou zákazníci vyrovnat své závazky bez nutnosti platit poplatky nebo úrok.

369029_951776_cisty_stul_bg

Hodinky od OnePlus?

Objevily se informace, že i nejmladší výrobce smartphonů se chce pustit do výroby vlastních hodinek. Měly by přímo konkurovat Moto 360 od Motoroly.

oneplus-onewatch-bgr-india

Xiaomi se dostalo do TOP 5

Čínský výrobce, jenž je znám především smartphony s dobrým poměrem cena/výkon, se dostal do seznamu pěti největších výrobců mobilních zařízení na světě.

Xiaomi

Google Launcher pro všechny

Launcher přímo z dílny Googlu se dočkal rozšíření na všechna zařízení, jež mají minimálně Android 4.1 Jelly Bean. Zřejmě skončila testovací fáze a můžeme očekávat další vylepšení.

Screenshot_2014-02-26-19-40-33_framed

Hewlett-Packard a hodinky?

Máme zde dalšího výrobce, který chce zkusit své štěstí v segmentu chytrých hodinek. S největší pravděpodobností si Hewlett-Packard zvolí vlastní systém, takže nemusíme očekávat Android Wear.

bastianxhpsmartwatch.0_standard_640.0

Česká půjčovna mobilní zařízení

Pokud patříte mezi začínající vývojáře a nemáte peníze, abyste si mohli pořídit nejrůznější smartphony, tablety či hodinky, tak můžete využít první českou půjčovnu zařízení. Vše je zdarma.

bm3g-promo-small

APLIKACE A HRY – NOVINKY A AKTUALIZACE

Nepřehlédněte: To nej z uplynulého týdne #30 – Mi 4, Shield Tablet, Lumia 530 a digitální tetování

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim