reklama

Humble Bundle nově se záložkou pro mobily

Humble Bundle nově se záložkou pro mobily
2014-08-21T08:32:35+02:00
• 21. 8. 2014

V poslední době jsme si mohli všimnout zajímavých nabídek od stránky Humble Bundle, kde si můžete za vybrané hry zaplatit částku ve výši, jakou chcete. Již delší dobu se objevují i hry, které jsou pro zařízení s Androidem, a vše nasvědčuje tomu, že se podobných akcí budeme dočkávat častěji.

Sonic-4-episode-ii

Na stránce Humble Bundle se bude nově zobrazovat záložka Android, pod kterou najdete tituly výhradně pro tento operační systém. Humble SEGA Mobile Bundle akce je zveřejněna s třemi základními tituly, kterými jsou Sonic 4 Episode I, ChuChu Rocket! a Virtua Tennis Challenge. Pokud navíc zaplatíte více než je určitá hranice, tak získáte následující hry navíc – Sonic & SEGA All-Stars Racing, Sonic 4 Episode II a Crazy Taxi. Peníze, které zaplatíte, můžete různě rozdělit podle toho, kam chcete nechat peníze za platbu plynout.

Nepřehlédnete: Oficiální aplikace Humble Bundle pro Android

Zdroj: androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat