reklama

Populární ProShot pro Windows Phone dnes můžete stahovat zdarma

Populární ProShot pro Windows Phone dnes můžete stahovat zdarma
2014-08-20T14:23:18+02:00
• 20. 8. 2014

proshot

Když se řekne focení s Windows Phone, většině uživatelů se vybaví povedená aplikace Nokia Camera. Ne každému ale může vyhovovat, a navíc je k dispozici pouze majitelům Nokií. ProShot od vývojářského studia Rise Up Games ovšem nabízí stejné funkcí, ne-li více, a stáhnout si ji můžete na zařízení všech značek.

Zaujmout může rovněž futuristickým 3D rozhraním, kdy zejména animace zaměřovače lahodí oku. Nemůže chybět ani podpora HDR, zobrazování histogramu, nebo třeba Burst mód pro zachycení více snímků v krátkém intervalu. Jedinou nevýhodou se tak zdá být jen nemožnost spustit ProShot stiskem spouště fotoaparátu z důvodu omezení systému.

A kolik vlastně tato skvělá aplikace stojí? Běžně byste za ni dali 40 Kč, ale celý dnešní den je k dispozici zdarma. Tak hurá do Windows Phone Storu!

[winphone]proshot/3d6a3d7e-5aca-4aee-b059-590b9f53cc13[/winphone]

Za zapůjčení telefonu NOKIA Lumia 925 pro účely testování aplikací děkujeme internetovému obchodu Alza.cz, ve kterém si můžete vybrat z široké nabídky telefonů s operačním systémem Windows Phone 8.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat