reklama

Goophone uvedl vlastní Galaxy Note 4 jako model N4

Goophone uvedl vlastní Galaxy Note 4 jako model N4
2014-08-18T09:15:25+02:00
• 18. 8. 2014

Čínský výrobce Goophone nezklamal ani v případě připravovaného Galaxy Note 4. Po loňském představení iPhonu 5S, kdy v oficiálním představení předběhl samotný Apple, opět dohnal dalšího giganta. Na mušku si teď vzali jihokorejskou společnost, která až na zářijovém veletrhu IFA v Berlíně odhalí výše zmíněný phablet. Výbavou s největší pravděpodobností ani zdaleka nedosáhne na novinku od Samsungu, ale čínský klon určitě bude mít co nabídnout.

goophone-n4

Kopie Galaxy Note 4 nese prosté označení N4. Ten disponuje 5.7palcovým displejem, který dosahuje na Full HD rozlišení (1920 x 1080 pixelů). Hardwarovou stránku zaštituje osmijádrový procesor MT6592 od MediaTeku s frekvencí 1,7 GHz, 2GB operační paměť RAM a 16GB úložiště. Následně displej doplňuje první 5megapixelová kamerka. Zadní část zabírá 13megapixelový senzor fotoaparátu nebo baterie dosahující na kapacitu 3 200 mAh.

Na první pohled vypadá průřez specifikacemi velice slibně. Ovšem rozhodujícím faktorem bezpochyby bude svižnost uživatelského prostředí, celková dostupnost a v neposlední řadě rovněž nastavená prodejní cena. Nicméně hlavním konkurentem by se z pohledu specifikací mohl stát Redmi Note od čínského Xiaomi. Nakonec k oficiálnímu představení má dojít již brzy v Číně, čímž překvapivě předeženou Samsung.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim