reklama

Cabinet pro Android je nový správce souborů s prvky Material Designu

Cabinet pro Android je nový správce souborů s prvky Material Designu
2014-08-14T08:11:38+02:00
• 14. 8. 2014
1

cabinet

Pro kontrolu nad vašimi soubory se v Obchodě Play nachází spoustu správců, žádný z nich není ale zdaleka tak pěkný jako Cabinet. Pokud byste jej poprvé spustili, mohlo by vás dokonce napadnout, že se jedná o oficiálního správce souborů od Googlu. Aidan Follestad, 18letý tvůrce aplikace, totiž při vývoji použil nejnovější Material Design prvky, kterých si zatím můžete všimnout pouze u některých aplikací od Googlu.

cabinet-bar

Postranní lišta slouží k připínání složek pro rychlejší přístup.

Funkčně Cabinet splňuje přesně to, co by správný správce souborů splňovat měl. Kopírování, přesouvání a mazání souborů je samozřejmostí, nechybí však ani komprimace ve formátu ZIP. Pro rychlý přístup si své oblíbené složky můžete připnout do postranní lišty, což je velmi praktické. Nezapomnělo se ani na podporu vzdáleného přístupu skrze protokol SFTP. Jelikož je Cabinet teprve ve fázi beta, další nové funkce budou přibývat každým dnem.

cabinet-button

Kulaté tlačítko, které můžete znát z Google+ aplikace, slouží např. pro vytváření složek nebo kopírování souborů.

Ve spolupráci s Dotekománií se Cabinet dočkal české lokalizace, budeme proto rádi za vaše názory a připomínky, ať už v diskuzi pod článkem, nebo na sociálních sítích. Aplikaci můžete stahovat zdarma z Obchodu Play.

logo-app Cabinet Beta Aidan Follestad Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Moc pěkny a přehledný, akorát není možnost se dostat na SDkartu. Jinak je šíkula!

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim